Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Sürpriz isim...

20 Haziran Cumartesi Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor’da Kırmızı takım ve Mavi takım bireysel dokunulmazlık sembol oyunu için mücadele etti. Yeni kurulan takımlarda ilk bireysel dokunulmazlık ve sembol oyununu kim kazandı? Finale haftalar kala hem Kırmızı takım hem mavi takım Takımı’nın bireysel dokunulmazlık oyunu ve sembol oyunları nefesleri kesiyor. 20 Haziran Cumartesi Survivor bireysel sembol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar haberimizde.
20 Haziran 2020 21:39- Son Güncelleme - 20 Haziran 2020 21:40
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın yeni bölümünde ödül oyunu nefesleri kesti. Finale haftalar kala kırmızı ve mavi takım bireysel sembol oyunlarında büyük mücadeleler sergiliyor. Peki Survivor 20 Haziran Cumartesi bireysel sembol oyununu kim kazandı? Heyecanın büyük ölçüde yaşandığı yarışmada takımlar izleyiciler bireysel sembol oyunu kazanan takım şeklinde araştırmalarını sıklaştırdı. Peki kim kazandı? İşte 20 Haziran Cumartesi Survivor bireysel sembol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar...

BİREYSEL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bireysellik oyununda en iyi eşleşmeyi yapan isim Nisa oldu. 

Sıralamalara göre eşleşmeler belli oldu. Zamana karşı oyunda Sonuncu Evrim, Nisa'ya karşı oynadı. İşte o eşleşmeler...

Nisa, Evrim'e karşı oynadı.  Yasin, Sercan'a karşı oynadı.  Cemal Can ise Barış'a karşı oynadı. 

 

İlk oyunun birincisi olan Nisa, ilk oyunda sonuncu olan Evrim'e elendi. Evrim, finale çıkmak için mücadele edeceği isim olan Cemal Can'a karşı oynadı. Cemal Can, iki oyunu da kazanarak Evrim'i eledi. Böylelikle dokunulmazlık oyununda finale adını yazdıran ilk isim Cemal Can oldu.

Daha sonra ise Barış ile Sercan karşı karşıya geldi. Finale çıkacak oyuncular arasında iki oyun oynandı. Sercan ile Barış, arasından finale çıkacak isim belli oldu. Cemal Can'ın finalde rakibi belli oldu. Sercan, atışlarda çok iyi yaparak ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0 yaptı. Sercan, kendi adına son oyuna çıkarken, Barış ise beraberlik için oyuna çıktı.  İkinci oyunda ise kazanan Sercan oldu. Böylelikle finale çıkan isim Sercan ile Cemal Can oldu.

Sercan ile Cemal Can arasında oyunu kazanan isim, Cemal Can oldu. Cemal Can oyunu 2-0 kazanarak hem dokunulmaz oldu hem eleme adayı olacak kişiyi belirledi.

İŞTE İLK ELEME ADAYI

Cemal Can, ilk eleme adayını seçti. Cemal Can'ın eleme adayı yaptığı isim; Evrim oldu. Böylelikle ilk eleme adayı Evrim oldu.