Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Sürpriz isim...

21 Haziran Pazar Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor’da Kırmızı takım ve Mavi takım bireysel dokunulmazlık sembol oyunu için mücadele etti. Yeni kurulan takımlarda ilk bireysel dokunulmazlık ve sembol oyununu kim kazandı? Finale haftalar kala hem Kırmızı takım hem mavi takım Takımı’nın bireysel dokunulmazlık oyununda ilk eleme adayı Evrim oldu. 21 Haziran Pazar Survivor bireysel sembol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar haberimizde.
21 Haziran 2020 18:07- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 19:12
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın yeni bölümünde ödül oyunu nefesleri kesti. Finale haftalar kala kırmızı ve mavi takım bireysel sembol oyunlarında büyük mücadeleler sergiliyor. Dokunulmazlık oyunları artık bireysel olarak devam ediyor. Takımlar oyunu sona erdi. İlk dokunulmazlıüı Cemal Can kazandı ve eleme adayı olarak karşı takımdan Evrim'i belirledi. Bugün ise ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak.  ...

Peki Survivor 21 Haziran Pazar bireysel sembol oyununu kim kazandı? Heyecanın büyük ölçüde yaşandığı yarışmada takımlar izleyiciler bireysel sembol oyunu kazanan takım şeklinde araştırmalarını sıklaştırdı. Peki kim kazandı? İşte 21 Haziran Pazar Survivor bireysel sembol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar...

BİREYSEL OYUNUNU KİM KAZANDI? 21 Haziran Pazar

İlk bireysel oyununu kazanan isim Cemal Can oldu. Cemal Can, ilk oyun sonrası konseyde eleme adayı olarak Evrim'i gösterdi. İkinci eleme adayı ise bugün belli oluyor. İşte yeni bölüm hakkında tüm detaylar...

NELER YAŞANDI

Dokunulmazlık oyununda parkuru en başta bitiren Berkan, sonuncu bitiren Evrim'i iki oyunda yenerek bir üst tura çıktı. Evrim, böylelikle dokunulmazlık oyununa veda etti. Parkuru en erken bitirenler arasında ikinci olan Elif ile Barış, karşı karşıya geldi. İlk oyunu kazanan Barış, 1-0 öne geçti. İkinci oyunda ise Elif, kazanarak durumu 1-1'e getirdi. Barış, son oyunu kazanarak bir üstte çıkan taraf oldu.

Sondan üçüncü olan Sercan ile baştan üçüncü olan Cemal Can, karşı karşıya geldi. Sercan, atışlarda hata yapmayarak ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0’a getirdi. İkinci oyun için parkura çıkan ikili arasında Sercan, oyunu kazanmak için çıkarken, Cemal Can, beraberlik için çıktı. Atışlarda aynı anda aynı atışları yapan ikili arasında Sercan, yine iyi atış yaparak oyunu 2-0 kazandı ve bir üst tura çıkmayı başardı. 

Sercan’ın rakibi olacak olan Nisa ile Yasin arasında ise oyun hızlı başladı.  İlk oyunu Yasin kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci oyunda da iki yarışmacı aynı hızla devam etti. Atışlara aynı anda gelen ikili arasında Nisa, hatalarına devam etti. Yasin ise bundan faydalanarak oyunu kazanmayı bildi ve 2-0 ile Sercan’ın rakibi oldu.

Finale çıkmak için karşı karşıya gelen Berkan ile Barış arasında oyun hızlı başladı. Berkan, parkur sonuna hızlı gelse de Barış, atışlarda hata yapmadı ve 4/4 yaparak oyunu 1-0 kazandı. İkinci oyunda ise oyunun bir bölümünü geriden gelen ve  atışlarda iyi olan Barış, oyunu kazandı ve oyunda adını finale yazdırmayı başardı.  Finale çıkmak için mücadele eden Sercan ile Yasin arasında kazanan yarışmacı dokunulmazlık oyununda Barış’ın rakibi olacak. Oyunda iki oyunda da hızlı başladı. Fakat oyunu 2- 1  kazanan Sercan oldu.

Final Barış ile Sercan  arasında olacak.

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

İşte dokunulmazlık oyununu kazanan isim; Sercan ile Barış arasında oynanan final oyununda oyunu kazanan isim Sercan oldu. Böylelikle konseyde eleme adayını belirleyecek isim  oldu.

İŞTE ELEME ADAYLARI

İlk eleme adayı Evrim, olmuştu. İkinci eleme adayını ise Sercan belirledi.  Sercan, eleme adayı olarak Nisa’yı seçti. Böylece ikinci eleme adayı Nisa oldu.

Ronald öyle bir gol attı ki! Herkes tekrar tekrar izledi