• Diğerleri

Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Sürpriz isim...

22 Haziran Pazartesi Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor’da Kırmızı takım ve Mavi takım bireysel dokunulmazlık sembol oyunu için mücadele etti. Yeni kurulan takımlarda ilk bireysel dokunulmazlık ve sembol oyununu kim kazandı? Finale haftalar kala hem Kırmızı takım hem mavi takım Takımı’nın bireysel dokunulmazlık oyununda ilk eleme adayı Evrim oldu. 22 Haziran Pazartesi Survivor bireysel sembol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar haberimizde.
22 Haziran 2020 20:38- Son Güncelleme - 22 Haziran 2020 20:40
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın yeni bölümünde ödül oyunu nefesleri kesti. Finale haftalar kala kırmızı ve mavi takım bireysel sembol oyunlarında büyük mücadeleler sergiliyor. Dokunulmazlık oyunları artık bireysel olarak devam ediyor. Takımlar oyunu sona erdi. İlk dokunulmazlıüı Cemal Can kazandı ve eleme adayı olarak karşı takımdan Evrim'i belirledi. ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu ise Sercan, kazandı. Sercan, dokunulmazlık oyunun kazandıktan sonra Nisa'yı eleme adayı olarak belirledi.

Bugün ise üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynanıyor. İşte oyunu kazanan ve eleme adayı.. Tüm detaylar haberimizde yer alıyor...

Eleme adaylarının belirlendiği Survivor'da son dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununu Cemal Can, kazandı. Cemal Can, ilk dokunulmazlık oyunu sonrası Evrim'i eleme adayı gösterdi. Eleme adayının ilki Evrim, olduktan sonra ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrası Sercan, kazandı. Sercan, ikinci dokunulmazlık oyununu kazandıktan sonra eleme adayınu konseyde belirledi. Sercan, ikinci eleme adayı olarak Nisa'yı seçti. Nisa ile Evrim ilk iki eleme adayı oldu. Üçüncü ve son eleme adayı da belli oldu.

Elemeler devam ederken dokunulmazlık oyununda Nisa ile Cemal Can, ilk kez karşı karşıya geldi. Cemal Can finalde Nisa'ya karşı ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0 yaptı. İkinci oyunda ise Nisa, kazanarak durumu 1-1'e getirdi. İki oyuncu için son oyun ise oynandı. İşte dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve eleme adayı;

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM VE ELEME ADAYI

Oyun 1-1 devam ederken atışlara geçen Cemal Can, oyunu kazanmayı başardı ve 2-1 skorla dokunulmazlık sahibi oldu. Cemal Can, üçüncü ve son isim olarak Sercan'ı söyledi.

İşte eleme adayları; Evrim, Nisa ve Sercan oldu.

Pierre-Emerick Aubameyang - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)