AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi? Survivor Çağrı, sunucu Murat Ceylan’la kavga etti! Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama…

İlk Yayınlanma : 09 Mar 2021 - 01:06 / Son Güncelleme : 09 Mar 2021 - 01:14

Survivor Çağrı, programın sunucusu Murat Ceylan ile kavga etti! Tam 15 yıl boyunca ekranda yayın hayatını sürdüren Survivor programı, bu yıl ki heyecanı ile nefesleri kesiyor. Survivor Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, genellikle agresif yapısından ötürü gündeme geliyordu. Bugün oynanacak iletişim oyununda Survivor Çağrı’nın kendini tutamayıp programın sunucusu Murat Ceylan ile burun buruna geldiğini görüyoruz. Fragmanın hemen akabinde, Acun Ilıcalı; Survivor Çağrı’nın hareketine ilişkin ilk açıklamayı yapıyor. Peki, Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi? Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında? Survivor Çağrı neden programın sunucusu Murat Ceylan ile kavga etti?

Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi? Survivor Çağrı, sunucu Murat Ceylan’la kavga etti! Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama…

İlk kez 2005 yılında ekranlardaki yerini alan Survivor programı, uzun süredir TV8 ekranlarında yayınlanıyordu. Acun Ilıcalı’nın ve Murat Ceylan’ın sunuculuğunu yürüttüğü Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında kavga kıyamet sonlanmıyor. En son ünlüler takımından Çağrı Atakan, gönüllüler takımına karşı ağır ithamda bulununca programın sunucusu Murat Ceylan, Çağrı’ya “Çağrı yeter…” dedi. Survivor Çağrı ise Murat Ceylan’ın bu çıkışına sert cevap verdi. Programın sıkı takipçileri, “Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi?” şeklinde araştırmalar yapıyor. Survivor Çağrı neden Murat Ceylan ile kavga etti? Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında?

Survivor Çağrı Murat Ceylan ile kavga etti - Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi?

Bugün oynanacak iletişim oyunu sırasında Çağrı, gönüllüler takımının üzerine agresif biçimde yürüyor. Programın sunuculuğunu yapan Murat Ceylan ise, Çağrı’nın agresif hareketlerine dayanamayıp, “Çağrı yeter” diye itirazda bulunuyor. Çağrı ise, “Ne yeter… Ne yeter… Sana ne…” cevabını verdi. Survivor 44. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, Çağrı’ya ilişkin son kararını açıklıyor.

Acun Ilıcalı, “Arkadaşıma yapılan bu hareketi…”

“Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi, edilmeyecek mi?” tartışmaları sürüp giderken, Acun Ilıcalı, yeni bölüm fragmanında konuya açıklık getirdi. Ilıcalı, “Ben, arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Şimdi yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum. Şu anda bize kararını ver.” dedi. Çağrı ise, Acun Ilıcalı’nın bu sözleri karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Survivor Çağrı kimdir? Survivor Çağrı diskalifiye edildi mi?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile en büyük çıkışı yaptı.  2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Murat Ceylan kimdir? Survivor Murat

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada Central Saint Martins'de Endüstriyel tasarım okudu. İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel futbol lisansı vardır ve profesyonel olarak futbol oynamaktadır

2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan Para Bende adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan Yeni Nesil adlı albümü yayımlandı. Albümle aynı adı taşıyan şarkı için, Nihat Odabaşı'nın yönettiği bir video klip çekti. Eylül-Kasım 2016'da Fox'ta yayımlanan Familya dizisinde Ateş Beyoğlu karakterini canlandırdı. 16 Şubat 2020'de başlayan Survivor 2020 adlı yarışma programında sunuculuk yapmaya başladı. ''Reborn'' adlı albümü çıkartmıştır.

Survivor 44. bölüm fragmanı - Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi? Survivor son bölüm...

Survivor Çağrı gönüllüler takımını karşısına alıyor

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2021

Survivor Barış Doğan kavgası