Survivor dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? (13 Haziran Cumartesi)

Survivor 13 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 106. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 106. bölüm 13 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar...
13 Haziran 2020 19:06- Son Güncelleme - 13 Haziran 2020 20:43
Google news abonelik

Survivor 13 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 106. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım Mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? İŞTE ÖDÜL... (13 HAZİRAN CUMARTESİ)

Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı. 2 puan farkla önde götüren Mavi takım, dokunulmazlık oyununa daha hızlı başlayan taraf oldu. Atışlarda iyi olan Ardahan, takımı adına skoru attıracak skoru getirdi. Böylece 6-3 öne geçen Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunun ilk ayağında etkili oyun sergilemeye devam etti. Berkan'dan oyunu alan Yasin, durumu 7-3'e getirerek takımı adına oyunu sonuçlandırmaya bir sayı daha ekledi. 

Elif'in sakatlanıp hastaneye önlem için götürülmesi sonrası Elif'in yerine Evrim, oyuna çıktı. Barış'a karşı atışlarda iyi olan Evrim, oyunu kazandı ve durumu 8-3' getirdi. Mavi takım böylelikle rakiplerine karşı oyuna daha çok odaklandı ve finali yapmak için hazırlanmaya başladı. Ardından Nisa, Sercan'a karşı parkura çıktı ve yüksekten düştü. Nisa'nın durumu iyi ve sadece önlem için oyuna devam etmedi. Nisa'nın yerine oyuna ise Cemal Can, çıktı. Halka sıralamasında iki yarışmacıda aynı anda yaptılar. Atışlarda ise Sercan, atışları attı ve durumu 9-3'e getirdi.

9-3 öne geçen kırmızı takım oyun bitti derken mavi takım inanılmaz bir atağa çıkış yakaladı. Önce Berkan durumu 9-4 yaptı. Ardından Cemal Can, Barış kazanarak durumu 9-6 yaptı. Berkan yine sahneye çıktı ve oyunu kazanarak durumu 9-7 yaptı. Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza atıyor. 9-7'e getiren kırmızı takım heyecanla oyuna odaklanmaya başladı. Sonuç bir türlü mavi takım için sonuçlanmaması moral düşüklüğüne sebebiyet oldu. İnanılmaz bir geri dönüş olmaya devam etti. Cemal Can bu sefer Ardahan'a karşı oynadı. Ardahan sonucu yapmak için çıkarken Cemal Can, oyunun devam etmesini ve geri dönüşü devam ettirmek için oynadı. Cemal Can atışlarda 2/2 yaptı ve durumu 9-8'e getirdi.

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

Elif'in sakatlanıp hastaneye gittiği oyun sonrası Nisa'nın yüksekten düşüp hafif baygınlık yaşadı. Ardından ise Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza attı. Kırmızı takımın 9-3'ten oyunu tekrar çevirmesi geceye damgasını vurdu. 9-9'a gelen oyunda Mavi takımda moral bozukluğu gözüktü. Bayrak oyununa Kırmızı takımdan Cemal Can ile Berkan çıktı. Mavi takımdan ise Sercan ile Yasin çıktı. Büyük heyecanın olduğu oyunu kazanan takım ise; KIRMIZI TAKIM oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Ardahan, kendi isteği ile eleme adayı oldu. Evrim ile Sercan, Ardahan'ı yazarken Yasin, Evrimi yazdı. Böylelikle ilk eleme adayı Ardahan oldu.