Survivor dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? (20 Haziran Cumartesi)

Survivor 20 Haziran Cumartes idokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 113. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım kim oldu, kimi yazdılar, kırmızı takım mı mavi takım mı eleme adayı çıkardı, Peki Survivor 113. bölüm 20 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? TV8 canlı izle, sıralaması... İşte detaylar...
20 Haziran 2020 18:22- Son Güncelleme - 20 Haziran 2020 18:28
Google news abonelik

Survivor 20 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 113. bölüm ekranlara geldi.  Kırmızı takım Mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? İŞTE ÖDÜL... (20 HAZİRAN CUMARTESİ) HABERİMİZ DEVAM EDİYOR... AŞAĞI DOĞRU KAYDIRIN!

HABERİMİZ DEVAM EDİYOR... AŞAĞI DOĞRU İNİNİZ!

 

FİNALE ÇIKAN İSİMLER KİMLER?

Dokunulmazlık oyununda bu hafta herkes bireysel olarak oynadı. Önce parkuru en erken bitiren ile en son bitirenler arasında elemeler oldu. Böylelikle finale çıkan iki isim arasında 1 kişi dokunulmaz olarak eleme adayı olacak kişinin adını söyleyecek. Finale çıkan isim, Cemal Can ile Sercan oldu. İki oyuncu da hem parkurda hem atışlarda tüm oyun boyunca en iyi olan ikiliydi. Parkur başladığında ise atışlara iki isim aynı anda geldi. 

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

Dokunulmazlık oyununu kazanan isim Cemal Can oldu. Böylelikle Cemal Can 1 kişinin adını vererek eleme adayını belirmemiş olacak.

İŞTE ELEME ADAYI

Cemal Can, ilk eleme adayını seçti. Cemal Can'ın eleme adayı yaptığı isim; Evrim oldu. Böylelikle ilk eleme adayı Evrim oldu.