Survivor dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? (20 Haziran Pazar)

Survivor 20 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 114. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. İlk oyunu Cemal Can kazandı. İkinci oyunu kazanan kim oldu, kimi söyledi, kırmızı mavi takım mı eleme adayı çıkardı, Peki Survivor 114. bölüm 20 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? TV8 canlı izle, İşte detaylar...
21 Haziran 2020 18:44- Son Güncelleme - 21 Haziran 2020 19:12
Google news abonelik

Survivor 20 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 114. bölüm ekranlara geldi.  Kırmızı takım Mavi takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. İlk oyunu Cemal Can kazandı ve Evrim'in adını söyledi. Böylelikle Evrim, ilk eleme adayı oldu. Peki ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri  kimin adı söylendi, cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİM OLDU? İŞTE ÖDÜL... (20 HAZİRAN PAZAR) 

Survivor'da artık yeni dönem başladı. Dokunulmazlık oyunu bireysele döndü. Bireysele dönen dokunulmazlık oyununda tüm yarışmacılar kendi aralarında yarışarak dokunulmaz olmak için mücadele veriyor. Tek dokunulmazın çıktığı oyunda ilk dokunulmaz isim Cemal Can oldu. Cemal Can, 7 yarışmacı arasından bir eleme adayı belirledi. Eleme adayı olarak Evrim'i söyleyen Cemal Can, böylelikle ilk eleme adayını belirlemiş oldu. İkinci eleme adayı ise belli oluyor. İşte dokunulmazlık oyununu kazanan ve eleme adayı olan isim.. Tüm detaylar haberimizde yer alıyor...

NELER YAŞANDI

Parkuru en çabuk bitiren isim Berkan oldu. İkinci ise Elif. Sonuncu bitiren yine Evrim olurken sondan ikinci bitiren isim Barış oldu. Dokunulmazlık oyununda parkuru en başta bitiren Berkan, sonuncu bitiren Evrim'i iki oyunda yenerek bir üst tura çıktı. Evrim, böylelikle dokunulmazlık oyununa veda etti. Parkuru en erken bitirenler arasında ikinci olan Elif ile Barış, karşı karşıya geldi. İlk oyunu kazanan Barış, 1-0 öne geçti. İkinci oyunda ise Elif, kazanarak durumu 1-1'e getirdi. Durum 1-1'e geldikten sonra son oyuna çıkan ikili arasında oyunu kazanan taraf Barış oldu ve böylelikle bir üst turda Berkan'ın rakibi oldu.

Sondan üçüncü olan Sercan ile baştan üçüncü olan Cemal Can, karşı karşıya geldi. Sercan, atışlarda hata yapmayarak ilk oyunu kazandı ve durumu 1-0’a getirdi. İkinci oyun için parkura çıkan ikili arasında Sercan, oyunu kazanmak için çıkarken, Cemal Can, beraberlik için çıktı. Atışlarda aynı anda aynı atışları yapan ikili arasında Sercan, yine iyi atış yaparak oyunu 2-0 kazandı ve bir üst tura çıkmayı başardı. 

Sercan’ın rakibi olacak olan Nisa ile Yasin arasında ise oyun hızlı başladı.  İlk oyunu Yasin kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci oyunda da iki yarışmacı aynı hızla devam etti. Atışlara aynı anda gelen ikili arasında Nisa, hatalarına devam etti. Yasin ise bundan faydalanarak oyunu kazanmayı bildi ve 2-0 ile Sercan’ın rakibi oldu.

İŞTE FİNALE ÇIKAN İKİ İSİM!

Finale çıkmak için karşı karşıya gelen Berkan ile Barış arasında oyun hızlı başladı. Berkan, parkur sonuna hızlı gelse de Barış, atışlarda hata yapmadı ve 4/4 yaparak oyunu 1-0 kazandı. İkinci oyunda ise oyunun bir bölümünü geriden gelen ve  atışlarda iyi olan Barış, oyunu kazandı ve oyunda adını finale yazdırmayı başardı.  Finale çıkmak için mücadele eden Sercan ile Yasin arasında kazanan yarışmacı dokunulmazlık oyununda Barış’ın rakibi olacak. Oyunda iki oyunda da hızlı başladı. Fakat oyunu 2- 1  kazanan Sercan oldu.

Final Barış ile Sercan  arasında olacak.

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

İşte dokunulmazlık oyununu kazanan isim; Sercan ile Barış arasında oynanan final oyununda oyunu kazanan isim Sercan oldu. Böylelikle konseyde eleme adayını belirleyecek isim  oldu.

İŞTE ELEME ADAYLARI

İlk eleme adayı Evrim, olmuştu. İkinci eleme adayını ise Sercan belirledi.  Sercan, eleme adayı olarak Nisa’yı seçti. Böylece ikinci eleme adayı Nisa oldu.