Survivor Dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? (22 Mayıs Cuma)

Survivor 22 Mayıs Cuma dokunulmazlık oyununu kim kazandı? fenomen yarışmasında 84. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 84. bölüm 22 Mayıs Cuma dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar...
22 Mayıs 2020 20:58- Son Güncelleme - 22 Mayıs 2020 21:03
Google news abonelik

Survivor 22 Mayıs Cuma dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 84. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUN HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? (22 MAYIS PAZAR)

Sevilen yarışma Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler’in 84. yeni ve son bölümü TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, Anlat Bakalım’ın ardından bu defa kozlarını dokunulmazlık oyununda paylaştı. İki ada birleştikten sonra ilk defa dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmaya son olarak Ünlüler Takımı’ndan Mert veda etmiş ve adaların birleşmesini görememişti. 

Yarışmanın bu bölümünde ada konseyi de gerçekleşti. Acun Ilıcalı Ünlüler ve Gönüllüler’e ada konseyinde bayram haftasını ‘Televizyon ve Survivor tarihinde bir ilk olacak’ sözleriyle anlattı.

Dokunulmazlık oyununda büyük bir heyecan yaşandı. Yarışma içerisinde zaman zaman gerginlikler de oluştu. Takımlarında eleme adayı çıkarmak istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler parkurda tüm her şeylerini verdi. Peki Survivor dokunulmazlık oyunu kim hangi takım kazandı eleme adayı kimler oldu? İşte cevap:

Dokunulmazlık oyunun avantaj turunu kazanan takım Ünlüler oldu. Büyük mücadelenin sergilendiği oyunda kazanan takım ise Gönüllüler oldu.