Survivor Dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? (30 Mayıs Cumartesi)

Survivor 30 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 92. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 92. bölüm 30 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…
30 Mayıs 2020 20:50- Son Güncelleme - 30 Mayıs 2020 20:51
Google news abonelik

Survivor 30 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 92. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? (30 MAYIS PAZAR)

TV8 ekranlarının ilgi odağı yarışması Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler, 30 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan programda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Finale haftalar kala heyecan giderek artarken, elenmek istemeyen ve takımlarının eksilmesini istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler’in dokunulmazlık mücadelesi nefesleri kesti.

Survivor’da bayram haftası eleme olmamıştı. Acun Ilıcalı, iki takımın dört dokunulmazlık oyunu oynayacağını açıklamıştı. Geçen hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmış, Yunus Emre ve Elif ise eleme adayı olarak çıkmıştı.

Belirlenen iki adayın ardından, Ünlüler bir aday daha çıkartmak istemezken, Gönüllüler ise finale az bir süre kala güç kaybetmek istemiyordu. Bu nedenle dokunulmazlık oyunu iki takım için de büyük önem taşıdı. Peki 30 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kimler oldu? 

 

KAZANAN TAKIM VE ELEME ADAYI…

Survivor 2020’nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler, zorlu bir parkur mücadelesi verdi. Survivor’da geçtiğimiz hafta ilk dokunulmazlık oyununu 10-5 Gönüllüler kazandı ve eleme adayı Ünlüler Takımı’ndan Yunus Emre oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun da kazananı gönüllüler oldu. Konseyde ise yine Ünlüler Takımı’ndan birinin adı yazıldı ve en çok ismi çıkan Elif oldu.

Bugün akşam (30 Mayıs Cumartesi) oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 10-7 kazandı.

Üçüncü eleme adayı ise Aycan oldu. Yarın dördüncü dokunulmazlık oyununun ardından son eleme adayı belirlenecek ve adaya veda eden isim belli olacak.