• Diğerleri

Survivor hamak görevini kim kazandı, yeni görev ne?

Survivor hamak görevini kazanan takım açıklandı. Acun Ilıcalı, sevilen yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler’in hamak görevi olduğunu açıklamıştı. Bunun üzerine Survivor hamak görevini kim kazandı, yeni görev ne şeklinde araştırmalar sıklaştı. İzleyenler, Acunn.com hamak görevi oy vererek galip takıma karar verdi. Peki hamak görevini kim kazandı, Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte detaylar… Şapka yeni görev ödül dondurmalı irmik helvası
23 Mayıs 2020 20:40- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 20:43
Google news abonelik

Survivor hamak görevini kazanan takım açıklandı! Ünlüler mi, Gönüllüler mi? Acun Ilıcalı sevilen yarışmada daha önce tavla, beste gibi oyunların ardından hamak görevini açıklamıştı. Ünlüler ve Gönüllüler hamak görevini tamamladı, dokunulmazlık oyunu öncesi Survivor hamak görevi kazanan takım açıklandı. Tv8 ekranında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında heyecan sürüyor. Peki hamak görevini kim kazandı ödül ne oldu, yeni görev ne?

SURVIVOR HAMAK GÖREVİNİ HANGİ TAKIM KAZANDI, YENİ GÖREV NE?

TV8'in sevilen yarışması Survivor 23 Mayıs Cumartesi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, daha önceki oyunların ardından Ünlüler ve Gönüllüler Takımları'na bu defa hamak görevi vermişti. Hamak görevini kazanan takım Gönüllüler oldu.

Öte yandan, Survivor 2020 yeni görev oyununda ise takımlar birer şapka yapacak. Şapkalar Acunn.com'dan oylanacak.

HAMAK GÖREVİ ÖDÜLÜ NE SURVIVOR

Survivor 2020 yarışmasında bu akşam Acun Ilıcalı haftanın görev oyunu hamak yapma yarışması sonucunu açıkladı ödülü kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler haftanın görev oyununu böylece 6. kez üst üste kazanmış oldu ve tiramisu ödülünü kazandı.

Son Turda Büyük Drama! (MotoGP 2019 - Avustralya Grand Prix)