AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor iletişim ödül oyunu hangi takım kazandı? (16 Haziran Salı)

İlk Yayınlanma : 16 Haz 2020 - 20:44 / Son Güncelleme : 16 Haz 2020 - 20:47

Survivor 16 Haziran Salı ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 109. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler büyük ödül oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 109. bölüm 16 Haziran Salı iletişim ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? , sms sıralaması... adaya kim veda etti, elenen isim ödülden yararlanacak mı, kavga kim etti, konseyi tekrar izle, ödül oyunu tekrar izle, Evrim'in yere düşme anlarını tekrar izle, Barış ile Berkan... İşte detaylar...

Canlı TV izleyin… TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Haberimizden TV8 canlı yayın izlemek için tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 109. son bölümde dokulunmazlık oyunun ikinci ayağı oynandı. İki dokunulmazlık oyununuda kırmızı takım kazandı. Böylelikle eleme adayı mavi takımın yarışmacılarının hepsi oldu. Elif, çeyrek finale çıktığı için eleme adayı olmuyor. 

Eleme adayları, Yasin, Sercan, Ardahan ve Evrim oldu. Bugün ise iki dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, rakipleri kırmızı takımdan büyük ödülü alarak rahatlamak istiyor.İşte o ödül ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. 

Survivor canlı izle | Ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar... 

NELER YAŞANDI

Gözleri kapalı şekilde parkuru bitirip sonra atışlara gelen yarışmacılar, oyunda düşme tehlikesine karşı korkarak ilerledir. Yanlarında bir takım arkadaşının yönlendirmesi ile oyuna devam eden yarışmacılarda eğlenceli anlar yaşandı. Avantaj oyununu mavi takım kazandı. Avantaj oyunu kadar ödül oyununa da hızlı başlayan mavi takım 4 fark atmayı başardı. Oyunun büyük bölümünde mavi takım oyuncuları atış bölümüne gelmeden kırmızı takım oyuncuları oyunu kazanmayı başardı.

Kırmızı takım oyuncuları parkurda yavaş oldukları kadar atışlarda da ilk bölümlerde iyi değillerdi. 7-4' gelen oyunda Ardahan, sahneye çıkarak durumu 8-4'e getirdi. Yarışmayı izleyenler ise tekrar bir geri dönüş olur mu? diye bekledi. Kırmızı takımda bulunan Berkan ile Barış, henüz iletişim ödülü kazanamadılar. Her iletişim ödülünde başka takımda yer alan ikili, yarışmacılar arasında ailesi ile görüşemeyen tek yarışmacılar oldu.

Kırmızı takım, oyuna ne kadar odaklanmaya çalışsada Mavi takım, oyundan kopmamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Oyunda Barış, kazanmaya devam etsede kırmızı takım oyunda fazla ortak olamamıyordu. Mavi takım, iletişim oyununda durumu 9-5'e kadar getirdi. Final yapmaya son oyunları kaldı. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

İletişim oyununa fazla odaklamayan kırmızı takım oyuncuları, oyundan tamamen koptu. Mavi takım ise son oyunlarında bir oyun kazanarak haftayı kapatmaya çalıştı ve kazandı. Böylelikle iletişim oyununu kazanan taraf Mavi takım oldu.