Survivor iletişim ödülü oyunu hangi takım kazandı? (23 Şubat Salı)

Survivor 23 Şubat Salı ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 34. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler büyük ödül oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 33. bölüm 23 Şubat Salı iletişim ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? , sms sıralaması... adaya kim veda etti, elenen isim ödülden yararlanacak mı, kavga kim etti, konseyi tekrar izle, ödül oyunu tekrar izle... İşte detaylar...
23 Şubat 2021 22:37- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 23:13
Google news abonelik

2021 Survivor'da 23 Şubat Salı günü eleme gecesi öncesi Ünlüler ile Gönüllüler arasında İletişim oyunu oynanandı. İki takımda eleme gecesi öncesi ailesi ve sevdikleriyle görüşmek için büyük mücadele verdiler. Yarışmaya dair detaylar haberimiz de yer alıyor. İşte tüm detaylar...

2021 Survivor iletişim oyununu kim kazandı?

Gönülüller 2 dokunulmazlığı kazandıktan sonra iletişim oyununa da iyi başladılar. Sokru 4-2' getiren Gönüllüler de iletişim oyununu kazanmak için büyük hırs dikkat çekti. Farkı ikiye çıkaran Gönüllüler oyunu kazanmak için tempoyu yükselterek oyundan kopmak istemediler. Steven ile Barış oyunda karşı karşıya geldiler. Steven final bölümünde atışlar da üst üstte 3 tane atınca oyunu kazandı ve durumu 5-2'e getirdi. Steven kazandıktan sonra sevinç olarak ''su üzerinden yavaş olabiliriz ama karada hızlıyız'' diyerek sevindi.

Yeni oyunda ise bu sefer Ünlüler de Merve çıkarken Gönüllüler de ise Aleyna yarışmaya çıktı. İki yarışmacı da parkur sonuna birlikte geldiler ve atışlara geçtiler. Atışlarda daha iyi atış yapan Merve oyunu kazanarak Ünlüler adına oyun henüz bitmedi dedi ve durumu 5-3'e getirip farkı tekrardan 2'e indirdi ve takımı oyunda tutmayı başardı.

Yeni oyunda ise Çağman ile Berkay karşı karşıya geldi. İki oyuncu da kaydıraktan çok iyi atlayış yaparak su üzerinden daha çabuk çıktılar. İkili arasında inanılmaz hızlı geçen parkurda Berkay daha önce atışlara geldi. İkili arasında Çağman geriden gelmesine rağmen atışlar da 3/3 yaparak Ünlüler adına iyi bir skor yaparak farkı 1'e indirdi ve durumu 5-4'e getirdi. Böylelikle Ünlüler oyunda ayakta durmak için skoru yakaladı.

Ünlüler yeni oyuna beraberlik yakalamak için çıkarken Gönüllüler ise yeni oyunu kazanarak farkı tekrardan 2'e yükseltmek istediler. Ünlüler de İlayda Şeker oyuna çıkarken Gönüllüler de Aleyna Çalışkan sahne aldı. İlayda oyunu kazanması durumunda Ünlüler eşitlik sağlamak isterken Aleyna Çalışkan ise oyunu kazanıp durumu tekrardan 2 farka çekmek istedi. Aleyna Çalışkan, parkuru önde bitirdi. İlayda yere düşmesine rağmen hemen kalkıp yetişmek istedi. Aleyna Çalışkan üst üstte topları atamayınca İlayda atışlarda iyi yaparak geriden gelmesine rağmen durumu 5-5 yaparak takımına eşitliği getirdi.

İki takım arasında kıyasıya geçen oyunda geriden gelen Ünlüler beraberliği yakalama başarısı gösterdi. Yeni oyunda ise Ünlüler de Doğan sahne alırken Gönüller ise Steven sahne aldı.İkili arasında kıyasıya gçeen mücadele de suda geride kalan Steven inanılmaz hızla geriden gelerek atışlarda yine 3/3 yaparak oyunu kazandı ve Gönüllüler 6-5 öne geçti. 

6-5 önde olan Gönüllüler Hanzade oyuna başlarken Gönüllüler de ise Merve oyuna başladı. Merve rakibinden önde parkuru tamamladı ve atışlara geçti. Merve atışlara başladı ve ilk atışlarda başarılı olmadı.  Sadece 1 tane attı. Geriden gelen Hanzade ise 3 atışı başarılı yaptı ve geriden gelmesine rağmen 3 atışı üst üstte atarak oyunu kazandı ve Gönüllüler 7-5 skorla öne geçti.

Yeni oyunda ise Yiğit ile Poyraz karşı karşıya geldi. İkili arasında geçen mücadelede Poyraz oyunu ilk tamamlayan oldu ve atışlara ilk başlayan isim oldu ve atışlarda rakibi daha başlamadan kazandı ve durumu 8-5'e getirdi. Gönülüller oyunda 8-5 öne geçti ve iletişim oyunu için son anlara geldi.

Ünlüler farkı azaltmak ve oyuna tekrar ortak olmak için parkura çıkarken Gönüllüler ise oyunu koparmak için parkura çıktı. Melis ile Öykü karşı karşıya geldi. Ünlüler adına Melis oyuna çıkarken Gönüllüler adına Öykü çıktı. İki yarışmacı da parkuru birlikte bitirdiler. Melis atışlarda kazandı ve durumu 8-6 yaptı. Ünlüler bu skorla farkı tekrardan düşürdüler.

Ünlüler farkı 1'e indirmek için çıktığı parkurda Gönülüller de son skora 1 oyun kalması için oyuna çıktılar. Gönülüller de Yunus Emre oyuna çıktı karşısında ise Ünlüler de Çağman oyuna çıktı. Sakatlıktan dönen Yunus Emre uzun süre sonra oyuna döndü. Çağman'da hafif sakatlıkla oyunda mücadele etti. İkili aynı anda parkur sonuna geldi. Atışlarda 3 topu filelere atan Yunus Emre oyunu kazandı ve durumu 9-6 yaptı. 

23 Şubat Survivor iletişim oyunu kim kazandı?

Büyük mücadelenini olduğu İlayda Şeker'in parkurda çok geride kaldığı ve Ayşe'nin önde gelmesine rağmen atışlarda zorlandığı oyunda iki yarışmacı arasında gidip gelen oyunda Ayşe, Gönülüller adına oyunda atışları tamamladı ve oyunu kazandı. Böylelikle Gönüllüler ilk kez bir iletişim oyunun kazandı ve iletişim oyuna mutlu ayrıldı. Skor olarak ise Gönüllüler iletişim oyununu 10-6 olarak kazandılar.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!