Survivor iletişim ödülü oyunu hangi takım kazandı? (30 Haziran Salı)

Survivor 30 Haziran Salı iletişim ödülü oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 123. bölüm ekranlara geldi. kırmızı takım mavi takım iletişim ödülü oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 123. bölüm 30 Haziran Salı iletişim ödülü oyununu kim kazandı, kimler ailesi ile görüntülü konuştu? Yarışmacılar kimlerle konuştular? Kimleri seçtiler? TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar...
30 Haziran 2020 21:14- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 21:16
Google news abonelik

Survivor 30 Haziran Salı iletişim oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 123. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım ve Mavi takım iletişim oyununda kozlarını paylaştı. Peki iletişim oyununu kim kazandı, Yarışmanın sevenleri iletişim oyununda yarışmacıların kimlerle konuştuğunun cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle,  İşte detaylar…

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDEN YARARLANAMAYAN İSİMLER OLDU MU?

Survivor'da iletişim ödülünden yararlanamayan Barış oldu. Bu zamana kadar kazanılan hiçbir iletişim ödülününde yararlanamadı. Bugün ikisinden Barış, kazandıkları taktirde iletişim ödülüne kavuşmuş olacak.

İletişim ödülünü kırmızı takım iyi başladı. 3-0 öne geçen kırmızı takım, bu hafta olan tüm oyunları almaya yönelik oyunda hırslı hareketleri ile dikkat çektiler. Önce Cemal Can, sonra Berkan, daha sonra ise Barış'ın kazanmasıyla birlikte Mavi takım 3-3 skoru yakaladı. Oyuna daha çok odaklanan taraf mavi takım oldu. Mavi takım beraberliği yakaladıktan sonra 4-3 öne geçmeyi başardı ve geri dönüşe imza attılar.

Geri dönüş yapan Mavi takımda Barış, Berkan, Cemal Can gibi oyuncuların hırslı oyunları dikkat çekti. Barış'ın oyunlarda kazanmaya başlaması ile birlikte zor olan atışlarda kolaylıkla atması gözlerden kaçmadı. Mavi takım böylelikle oyunda 9-5 skoru yakalamayı bildiler. Mavi takım son oyuna çıkmak için parkura doğru geçtiler.

İŞTE KAZANAN TAKIM

Nisa, mavi takım adına son sözü söyledi ve Yasin'den oyunu alarak skoru 10-5'e getirdi. Böylelikle Mavi takım iletişim ödülünü kazanmayı başardı. 

Mavi takım yarışmacıları kim?

Mavi takımda Cemal Can'ın kaptanlığı ile Nisa, Berkan ve Barış bulunuyor. 

Kırmızı takımda ise Sercan Yıldırım'ın kaptanlığı ile Yasin ve Elif bulunuyor.

Bugün eleme adaylarından adaya veda edecek isim belirleniyor. Sercan'ın üç dokunulmazlığı kazanması ile birlikte eleme adayları Berkan, Nisa ve Barış oldu. En az sms alan bir isim bugün adaya veda ediyor.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 5