• Diğerleri

Survivor Instagram canlı yayın rekoru kırıldı mı? Rekor kimin elinde?

Acun Ilıcalı'nın Survivor'da dünya rekoru deneyeceklerini açıkladı. Instagram üzerinden canlı yayın yaparak izleyici rekoru kırmayı denediler. Peki kaç kişi izledi, daha önce rekoru kim kırdı, en fazla izlenen yayın kimin, ne zaman oldu, Survivor canlı yayını kaç kişi izledi ve daha fazlası detaylar haberimizde...
25 Mayıs 2020 23:26- Son Güncelleme - 26 Mayıs 2020 20:18
Google news abonelik

Acun ılıcalı'nın dünya rekoru kıracağız demesi üzerine Ünlüler ve Gönüllüler arasında gelen istek üzerine Instagram üzerinden canlı yayın yapıldı ve geçen hafta 1 milyon izlenme olmuştu. Acun Ilıcalı bu sefer dünya rekoru kırmayı demek olacak ve 2 milyon izleyiciyi geçmeye çalışacaklar. İşte o rekorun sahibi ve Acun Ilıcalı'nın yayını izleyen kişi sayısı!

CANLI YAYIN REKORU KİMDE?

4 Mayıs 2020 tarihinde, Rapçi Tekashi 6ix9ine Instagram canlı yayınında en çok izlenenler rekorunu kırdı.

24 yaşındaki New York'lu rapçi, hapis cezası hakkında konuşmak ve hapis cezasını nasıl azalttığını açıklamak için Instagram'da canlı yayına başladı.

Canlı yayına 2 milyon kişi katılım gösterdi.

ACUN ILICALI'NIN YAYINI KAÇ KİŞİ İZLEDİ?

İŞTE O REKOR DENEMESİNİN SONUCU

İŞTE O REKOR DENEMESİNİN SONUCU

Büyük rekor denemesinde bir imkansızı başaran Acun Ilıcalı, 40 saniye içinde 1.5 Milyon izleyiciye ulaştı. 1 dakika içinde 1 milyon izleyiciye ulaşınca yayın çöktü ve tekrardan yayına girdiler ve rekor 2 dakika içinde tekrardan kırıldı ve 2.2 milyona ulaşıldı. Dakikalar ileriledikçe yarışmacılar 3 milyon istekleri üzerine Cemal Can konuşma yaptı. O konuşma esnasında yayın 3 Milyon izleyiciye ulaştı. 

İŞTE O ANLAR

Acun Ilıcalı "3 milyonu çok kısa sürede geçtik. Yani demek ki belki hedefimiz 4 milyon olsaydı, 4 milyon da olacaktı" dedi. Instagram canlı yayınında seyirci rekorunu kırmalarıyla ilgili de konuşan Acun Ilıcalı, "3 milyon kişiyi bir araya toplayıp yayın yapabiliyorsanız, bunun halkta bir karşılığı var demektir" ifadelerini kullandı. 

Survivor'da aylar süren seçmeler sonucunda renkli isimlerle güzel bir projeye imza attıklarını belirten Acun Ilıcalı, "Bu sene Survivor'da ciddi derecede casting (rol dağıtımı) çalışması var bence. Aylar süren seçmeler bizi oldukça yordu ama sonunun da böyle güzel olması ayrı bir mutluluk. Tahmin ediyorum, 3 ay sırf seçme yaptık. 3 ay boyunca yarışmacı eledik. En son finalde de o kadar güzel bir ünlüler - gönüllüler kurduk ki, zaten giderken bir şeyler hissediyorduk aslında. Yani birbirinden farklı tipler ve mozaiği tamamlayan tipler vardı. Bu kadar renkli isimlerden de ortaya güzel bir proje çıkması çok da sürpriz değil aslında. Ama seyircimiz burada tabii ki bence yeniliğe ve farklılığa ayrı bir ilgi gösterdi"

VE DÜNYA REKORU!

VE DÜNYA REKORU!

Kevin de Bruyne - En Güzel 5 Gol | Premier League (2017/18 - 2019/20)