AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor İsmail ve Çağrı birbirine girdi! Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi?

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 20:05 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 20:33

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında gerilim sonlanmıyor. En son, Ünlüler takımının yarışmacılarından Çağrı Atakan ile İsmail Balaban arasında ciddi bir tartışma yaşandı. Konseyde çıkan tartışmadan ötürü bütün dikkatler bu ikilinin üzerine yoğunlaştı. Konseyde çıkan sözlü tartışmayla beraber programın yapımcısı Acun Ilıcalı araya girerek "Çağrı, Çağrı" diye seslendi. Peki, Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi? Survivor Çağrı ve İsmail Balaban neden kavga etti?

Survivor İsmail ve Çağrı birbirine girdi! Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında her bölümde farklı bir olay yaşanıyor. Acun Ilıcalı'nın büyük uğraşlar sonucunda tekrar affettiği Çağrı Atakan adlı yarışmacı bir kez daha gerilimi artırdı. Bugünkü dokunulmazlık yarışmasında Çağrı ile İsmail arasında gerilim bir anda hat safhaya yükseldi. İkili geri adım atmayınca bu tartışma konseye taşındı. Konseyde İsmail, "Dişimizi mi göstermemiz gerekiyor, anlayamadım?" diye konuşunca, Çağrı'yla yüz yüze geldi. 

Survivor'da kavga! İsmail ile Çağrı...

Survivor Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında ciddi tartışmalar yaşanıyor. Sadece iki takım arasında değil; takım içlerinde de ciddi uyuşmazlıklar mevcut. Bugünkü dokunulmazlık oyununda yüz yüze gelen İsmail ile Çağrı, kozlarını konseyde paylaştı. Çağrı'nın üst perdeden cevaplar vermesi üzerine bir kez daha Acun Ilıcalı araya girdi. Çağrı'nın diskalifiye edilip edilmeyeceği bilinmiyor. Seyircinin merak ettiği bir diğer konuysa Ilıcalı'nın Çağrı hakkında ne karar vereceği.

Survivor Çağrı diskalifiye edilecek mi?

Survivor takipçilerinin en çok merak ettiği konu başlıklarından birisi de Çağrı'nın diskalifiye edilip edilmeyeceği yönünde. Nitekim, Birleşme Partisi öncesi düzenlenen iletişim oyununda karşı takımın üzerine yürüyen Çağrı; kendisini sakinleştirmeye gelen Murat Ceylan'ı da terslemişti. Murat Ceylan'ın terslenmesi sonucunda o gün düzenlenen Acil Konsey'de Çağrı için Acun Ilıcalı, "Yarışmayı şimdi bırakırsan memnun olurum." yorumunda bulunmuştu. Acun Ilıcalı'nın bu cevabını içine sindiremeyen Çağrı ağlamış; hatta konuşamaz hale gelmişti. Bugün, tekrar bir konseyde bu kez İsmail Balaban ile yüzleşen Çağrı'nın diskalifiye edilip edilmeyeceği merak ediliyor.

Survivor Çağrı ve İsmail'in kavgası

 

Çağrı Atakan kimdir?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile en büyük çıkışı yaptı.  2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.