Survivor kaptanlık oyununu kimler kazandı? İşte yeni kaptanlar... (10 Haziran Çarşamba)

Survivor kaptanlık oyununu kimler kazandı? TV8'in sevilen yarışması Survivor 2020 bu akşam ekranlara geldi. 103. yeni ve son bölümde kaptanlık oyununu oynandı. Peki 10 Haziran Çarşamba kaptanlık oyununu kim kazandı, yeni kaptanlar kim oldu? Sevilen yarışmada finale haftalar kala heyecan artıyor! Survivor bu haftanın yeni kaptanı kim oldu sorusu cevap bulunca yeni takımlar kurulacak. İşte kaptanlık oyunu 10 Haziran Çarşamba kim kazandı ile ilgili bilgiler...
10 Haziran 2020 21:10- Son Güncelleme - 10 Haziran 2020 21:21
Google news abonelik

Survivor'da yeni kaptanlar kim oldu? Sevilen yarışma programı Survivor 2020'nin yeni ve son bölümü bu akşam TV8'de ekranlara geldi. 103. bölümde mavi ve kırmızı takım kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Peki Survivor 10 Haziran Çarşamba kaptanlık oyununu kimler kazandı, kimler kaptan oldu? Kaptanlık oyunu ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Survivor bu haftanın yeni kaptanı kim oldu sorusu cevap bulunca yeni takımlar kurulacak. 10 Haziran Çarşamba kaptanlık oyunu kazanan takım ise haberimizde olacak.

SURVIVOR'DA KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın 103. yeni bölümünde mavi ve kırmızı takım kaptanlık oyununda karşı karşıya geliyor. Daha önceki oyunda kazanan Sercan ve Cemal Can olmuş, mavi ve kırmızı olmak üzere iki takım kurmuşlardı.

İki takım iletişim, ödül ve dokunulmazlık oyunlarında karşı karşıya gelmiş, dokunulmazlıklarda ise iki takım da birer galibiyet almıştı. Bunun üzerine konseyde aday olarak çıkan Cemal Can, Barış, Berkan ve Yunus Emre'nin arasından Yunus Emre adaya veda etmişti.

Bu haftanın tamamlanmasının ardından 103. bölümde yeni kaptanlık oyunu oynanacak. Kazanan takım ise haberimizde yer alacak...

Survivor'da kaptanlık oyununu kazanan isimler Cemal Can ve Ardahan oldu. Ardahan, final turunda da Cemal Can'ı mağlup etti ve seçme avatajına da sahip oldu.