• Diğerleri

Survivor kaptanlık oyununu kimler kazandı? İşte yeni kaptanlar... (2 Temmuz Perşembe)

Survivor kaptanlık oyununu kimler kazandı? TV8'in sevilen yarışması Survivor 2020 bu akşam ekranlara geldi. 124. yeni ve son bölümde kaptanlık oyununu oynandı. Peki 2 Temmuz Perşembe kaptanlık oyununu kim kazandı, yeni kaptanlar kim oldu? Sevilen yarışmada finale haftalar kala heyecan artıyor! Survivor bu haftanın yeni kaptanı kim oldu sorusu cevap bulunca yeni takımlar kurulacak. İşte kaptanlık oyunu 2 Temmuz Perşembe kim kazandı ile ilgili bilgiler...
2 Temmuz 2020 19:08- Son Güncelleme - 2 Temmuz 2020 20:23
Google news abonelik

Survivor'da yeni kaptanlar kim oldu? Sevilen yarışma programı Survivor 2020'nin yeni ve son bölümü bu akşam TV8'de ekranlara geldi. 124. bölümde mavi ve kırmızı takım kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Peki Survivor 2 Temmuz Perşembe kaptanlık oyununu kimler kazandı, kimler kaptan olduKaptanlık oyunu ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Survivor bu haftanın yeni kaptanı kim oldu sorusu cevap bulunca yeni takımlar kurulacak. 2 Temmuz Perşembe kaptanlık oyunu kazanan takım ise haberimizde olacak.

SURVIVOR'DA KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kaptanlık oyunu sonuçlandı. Cemal Can ile Berkan, yeni takım kaptanları oldu. Berkan ile Cemal Can, yeni takımlarını kurdular ve yeni takımlar belli oldu. Cemal Can, mavi takımı seçti. Berkan ise kırmızı takım olarak devam etti.

İŞTE YENİ TAKIMLAR

Cemal Can'ın seçtiği Mavi takım; Sercan ve Yasin

Berkan'ın seçtiği yeni kırmızı takım; Elif ve Barış oldu.

Taraftar sahaya girdi, kaleciye saldırdı!