AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor konseyde şok olay: "Bu durumdan rahatsızız"

İlk Yayınlanma : 06 Haz 2021 - 10:48 / Son Güncelleme : 06 Haz 2021 - 10:50

Survivor 2021'de Acun Ilıcalı, son yaşanan konseyde yarışmacılardan Aleyna ve Ayşe'nin aileleri arasında yaşanan kavgayı açıkladı. İşte detaylar...

Survivor konseyde şok olay: "Bu durumdan rahatsızız"

Survivor'da Acun Ilıcalı, dün son yaşanan konseyde daha önce benzeri olmamış bir olaydan bahsetti.

Ilıcalı, iki yarışmacının aileleri arasında yaşanan gerginliği konseyde bütün yarışmacılarla paylaştı.

"Bizi üzdüler"

Ilıcalı, "İki yarışmacımızın aileleriyle ilgili bir sorunumuz var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde ilk defa aileler fazlasıyla bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu konuda bizi üzecek şekilde sosyal medyada aktifler." dedi.

Aileleriyle görüşecekler

İki yarışmacının ailesiyle görüşeceğini söyleyen Ilıcalı, "Bu iki yarışmacıyla konuşacağım ve görüşme hakkı vereceğim. Ailelerinizle görüşün bizi ve programımızı açıkçası rahat bıraksınlar. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışmaya almadık. Biz sizi aldık yarışmaya. Bir tanesinin ailesi de yarışmadan ayrılmasını istiyor. Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta gibi insanlar, çok yüksek bir gerilim var. Annen bizi arıyor. Kızımın yarışmadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş. İkinci yarışmacımıza geliyorum. İkinci yarışmacımız da Ayşe. İşin aslı Ayşe'nin ailesiyle Aleyna'nın annesi arasında bir gerilim var. Bu iş büyümüş durumda" dedi. İki yarışmacı ailesiyle görüşecek." ifadelerini kullandı.