Survivor mavi ve kırmızı takım sms sıralaması | 16 Haziran Salı

Survivor Mavi Takım sms sıralaması video izleyin! ekranlarında Survivor 109. bölümüyle ekranlara geldi. 16 Haziran Salı mavi takım sms sıralaması video haberimizde! Halk oylaması sonuçlarına göre mavi veya kırmızı takımdan Ardahan ya da sms birincilerinin vereceği isimlerden biri elenecek. Yarışmadan kim elendi sorusu cevabını ise 16 Haziran Salı Ünlüler sms sıralaması video cevap verecek. İşte detaylar…
16 Haziran 2020 17:25- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 17:33
Google news abonelik

Acunn.com video izleyin mavi kırmızı takım sms sıralaması 16 Haziran Salı… Sevilen yarışma Survivor 2020’de elenen yarışmacı halk oylaması sonuçlarına göre belli oluyor. Halk oylaması sonuçlarına göre mavi veya kırmızı takımdan Ardahan ya da sms birincilerinin vereceği isimlerden biri elenecek. Survivor yarışmadan kim elendi sorusu ise Acunn.com’daki Ünlüler sms sıralaması video izleyerek öğrenilecek. İşte 16 Haziran Salı Acunn.com mavi takım sms sıralaması ve halk oylaması sonuçları...

İşte Survivor sms sıralaması! (Mavi ve kırmızı takım)

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Haftanın en önemli oyunları olan dokunulmazlık serisi ve ödül oyunları da tamamlandı.

Ödül oyununu kazanan takım kırmızılar oldu. Kırmızı takım, önce özel jetin keyfini doyasıya çıkardı daha sonra ata binip, eğlenceli vakit geçirdi. Kırmızı takım, şelalenin yanında hazırlanan yemekleri de yedi ve hazırlanan eve gittiler.

Dokunulmazlık oyunları da nefesleri kesti. Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunlarının tümünün kazandı. Mavi takım yarışmacıları olan Ardahan, Evrim, Yasin ve Sercan eleme adayı oldu.

Bu akşam yapılacak konseyde elenecek isim belli olacak. Tüm detaylar ise haberimizde yer alacak...