• Diğerleri

Survivor Nisa'nın sevgilisi kim?

Sercan ile Nisa'nın konuşmaları yayınlanacağı an Nisa ile Gizem'in arasında geçen konuşma yayınlandı. Nisa, erkek arkadaşım var onunla evleneceğim dedi. Peki Nisa kimdir? Bazı sosyal medya kullanıcıları Nisa'nın sevgilisi kim, Nisa'nın sevgilisi ünlü mü, Nisa'nın sevgilisi yabancı mı, Türk mü gibi araştırmalar devam ediyor. Çekya'da yaşan sevgilisi kim, fotoğrafları, Çek Cumhuriyet İşte Nisanın erkek arkadaşı ile ilgili tüm detaylar... Nisa nişanlı mı, ne zaman evlenecek? Detaylar haberimizde...
30 Haziran 2020 00:27- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 00:28
Google news abonelik

Survivor Gizem ile Nisa'nın konuşması ortaya çıktı. Nisa'nın konuşma esnasında söylediği sözler gündeme oturdu. Sercan ile Nisa'nın konuşmaları yayınlanacağı an Nisa ile Gizem'in arasında geçen konuşma yayınlandı. Nisa, erkek arkadaşım var onunla evleneceğim dedi. Peki Nisa kimdir, sevgilisi kim, ünlü mü, yabancı mı, türk mü gibi araştırmalar devam ediyor. İşte Nisa'nın erkek arkadaşı ile ilgili tüm detaylar... Nisa nişanlı mı, ne zaman evlenecek? Detaylar haberimizde...

Survivor Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

Nisa Bölükbaşı, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı.

 

Survivor'da gündeme oturan ve herkesin sevgisini kazanan Nisa Bölükbaşı, 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. 

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Ayakkabısız atılan gole inanamayacaksınız