AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı? (19 Haziran Cuma)

İlk Yayınlanma : 19 Haz 2020 - 21:16 / Son Güncelleme : 19 Haz 2020 - 21:18

Survivor 19 Haziran Cuma ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 112. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım büyük ödül oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 112. bölüm 19 Haziran Cuma ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? , sms sıralaması... adaya kim veda etti, elenen isim ödülden yararlanacak mı, kavga kim etti, konseyi tekrar izle, ödül oyunu tekrar izle, Barış'ın yere düşme anlarını tekrar izle, Barış ile Evrim... İşte detaylar...

Canlı TV izleyin… TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Haberimizden TV8 canlı yayın izlemek için tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 112. son bölümde ödül oyunu oynandı. hangi takım kazandı.

Survivor canlı izle | Ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar... 

Oyunun büyük bir bölümüne kırmızı takım hızlı başladı.  Atışlarda iyi olan kırmızı takım fark açmayı başarsada mavi takım oyuncuları, oyundan kopmamak adına rakiplerini kovalamayı iyi bildiler. 4-0 geriye düşen mavi takım 4-4 skora kadar oyunu getirmeyi başardı. Evrim'in atışlarda iyi olmaması kırmızı takımı oyundan düşürmeye başladı.

Oyunun son bölümüne gelinirken mavi takım 3/3 yaparak 8-7 öne geçmeyi başardı. Geriden gelip öne geçen mavi takımda oyuncular oyunun son bölümüne gelindiğinde daha fazla odaklanmaya çalıştılar. Sercan, parkura eşitlik için çıkarken Yasin, kaptanlığını yaptığı takım adına 1 sayı daha alarak finale bir adım kalmasını sağlamak için çıktı. İki oyuncuda parkur sonuna kadar hırslı olarak geldiler. Atışlara gelindiği zaman ise atışlarda iyi olan Sercan, üst üstte dubaları devirerek durumu 8-8'e getirdi.

Durum 8-8 olunca her iki takım da oyuna son 2 oyuncusunu çıkardı. Mavi takımda oyuna çıkan isim Yasin, Barış çıktı. Kırmızı takımda ise Sercan ile Berkan çıktı. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

Barış'ın son bölümde oyunu 9-9'a getirmesi sonrası iki takım arasında bayrak oyununa gidildi. Barış, atışlarda en iyi olan Sercan'a karşı fırsat vermeden oyunu kazandı. Şimdi ise iki takım arasında bayrak kapma oyunu oynanacak. Kazan takım ise bayrak oyunundan sonra belli oldu. Büyük ödülün sahibi 10-9 olarak oyunu kazan KIRMIZI TAKIM oldu.