AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı? (2 Temmuz Perşembe)

İlk Yayınlanma : 02 Tem 2020 - 19:12 / Son Güncelleme : 02 Tem 2020 - 20:23

Survivor 2 Temmuz Perşembe ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 124. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım büyük ödül oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 124. bölüm 2 Temmuz Perşembe ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? , sms sıralaması... adaya kim veda etti, elenen isim ödülden yararlanacak mı, kavga kim etti, konseyi tekrar izle, ödül oyunu tekrar izle, Yasin'in yere düşme anlarını tekrar izle İşte detaylar...

Canlı TV izleyin… TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Haberimizden TV8 canlı yayın izlemek için tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 124. son bölümde ödül oyunu oynandı. hangi takım kazandı.

Survivor canlı izle | Ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar... 

Haftanın yeni kurulan iki takımı ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Kırmızı takım ile Mavi takım, bu hafta yeniden kuruldu.

Kaptanlık oyununu kazanan isimler Cemal Can ile Berkan oldu. Cemal Can, parkuru birinci bitirdiği için avantaj elinde oldu. Cemal Can, ilk mavi rengi seçti ve sonra takımına ilk isim olarak Yasin'i seçti. Berkan ise kırmızı takıma geçti ve takıma aldığı ilk isim Barış oldu. Geriye kalan Sercan ile Elif arasında tercihini kullananan Cemal Can, Berkan ile anlaştığını söylerek Sercan'ı seçti. Böylelikle Elif'te Berkan'ın takımına yerleşti.

İŞTE KAZANAN TAKIM

Ödül oyununun sonlarına doğru Yasin, sakatlanarak hastaneye kaldırıldı. Yasin'in durumu ise ileri saatlerde açıklanacak. Oyunda mavi takım 10-4'e kazanarak ödülün sahibi oldu. Kırmızı takımın o4 sayısını ise Barış aldı. Barış, takımı adına çıktığı 5 oyunun 4 oyunun kazanarak takımı adına 4 sayı yazdırdı. Diğer takım arkadaşları oyun kazanamayınca ödül oyunu Mavi takımın oldu.