AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı? (26 Haziran Cuma)

İlk Yayınlanma : 26 Haz 2020 - 21:29 / Son Güncelleme : 26 Haz 2020 - 21:31

Survivor 26 Haziran Cuma ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 119. bölüm ekranlara geldi. Kırmızı takım mavi takım büyük ödül oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 119. bölüm 26 Haziran Cuma ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? , sms sıralaması... adaya kim veda etti, elenen isim ödülden yararlanacak mı, kavga kim etti, konseyi tekrar izle, ödül oyunu tekrar izle, Barış'ın yere düşme anlarını tekrar izle İşte detaylar...

Canlı TV izleyin… TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Haberimizden TV8 canlı yayın izlemek için tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 119. son bölümde ödül oyunu oynandı. hangi takım kazandı.

Survivor canlı izle | Ödül oyununu kim kazandı? İşte tüm detaylar... 

Haftanın yeni kurulan iki takımı ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Kırmızı takım ile Mavi takım, bu hafta yeniden kuruldu. Kaptanlık oyununu kazanan Sercan ile Cemal Can, arasında takımlar belirlendi. Cemal Can, avantaj oyununu da kazanarak ilk seçen ve 4 kişilik takımı kuran taraf oldu. Cemal Can'ın takımı Nisa, Berkan ve Barış olurken Sercan'ın takımı ise Elif ve Yasin'den oluştu.

Ödül oyununa hızlı başlayan taraf mavi takım oldu. 8-1 lik skoru yakalayan Mavi takım ilk 9 oyunun 8'ini de kazanmayı başardı. 8-1 öne geçen Mavi takımda oyun kazanıldı gözü ile bakılırken Kırmızı takım atak yaparak geri dönüşlere adını yazdırmak istedi. Sercan, oyunda iyi atışlar yaparak durumu 8-2'e getirdi. Bu sefer Elif oyunda Nisa'nın karşısında kazanmayı başardı ve durum 8-3'e geldi.

Oyunu kazanan taraf ise 10-3 oyunu alan Mavi takım oldu. Mavi takım oyunu büyük bir hırsla kazandı ve ödülün sahibi oldu.