AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor ödül oyununu kim kazandı? (15 Mayıs Cuma)

İlk Yayınlanma : 15 May 2020 - 22:01 / Son Güncelleme : 15 May 2020 - 22:08

15 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 15 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Dün oynanan basketbol oyununda Acun Medya ve Survivor 2020 takımları berabere kazanmıştı. Bugün ise sıra ödül oyununa geldi. Peki 15 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2020’nin yeni ve son bölümü, TV8 kanalında ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyunu için mücadele etti. Nefesleri kesen oyunda 15 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Acun Ilıcalı’nın 77. bölüm fragmanında bahsettikleri merakla bekleniyordu. İki takım basketbol oyunun ardından ödül oyununda parkur mücadelesi verdi. Peki 15 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da Basketbol Oyunu'nu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin 76. bölümü herkesin merak ettiği basketbol maçıyla daha da keyifli hale geldi. Acun Ilıcalı, Esat Yontunç, İrem Kanan ile Doğu'dan oluşan Acun Medya, Barış, Ardahan, Berkan ve Yasin'den oluşan Survivor 2020 takımına karşı mücadele etti. Büyük rekabete sahne olan ve çetin mücadele sonrası Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Basketbol Oyunu 19-19 berabere sona erdi. 

Berabere bitme teklifini ise yarışmacının sunuculuğunu üstlenen Murat Ceylan yaptı. Ceylan, 'Ortada büyük bir mücadele var' sözlerini de kullandı. Acun Ilıcalı ve Survivor 2020 takımı bu teklifi kabul ettiler ve maç 19-19 sona erdi. Daha sonra Mert hariç tüm yarışmacılar ödül olarak akşam yemeği yedi. Mert ise oyun sırasında itiraz sonucu Acun Ilıcalı ile iddialaştı, ödülden ise yararlanamadı.

Anlat Bakalım ve takım oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da heyecan dolu mücadeleler yaşanmaya devam etti. Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Anlat Bakalım oyunu oynadılar ve müthiş bir ödülle sınandılar. En çok bilen ve yarışmayı kazanan takım çekirdek ve film keyfi yaşayacaktı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar kafa kafaya mücadele etti. Ünlüler takımı bir adım önde yarışmayı tamamladı ve güzel bir ödülün sahibi oldu.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de  iki takım yarışmacıları da zorlu bir oyunda karşı karşıya geldiler. Hem güç hem yetenek gerektiren oyunda ödül hem orman evi hem de doyurucu bir yemek olan pizzaydı. Müthiş mücadelede iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele ettiler. 9-9a gelen oyun sonrasında final etabına ünlüler takımından Elif, gönüllüler takımından da Evrim çıktı. Heyecan dolu mücadeleyi kazanan takım ünlüler takımı oldu.

Erkekler ve kadınlarda sembol oyunu...

Bireysel sembol oyununda bu akşam yarışmacılar kol gücü gerektiren bir oyunla karşı karşıya geldi. Erkeklerde Yasin, Mert, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarıştı ve kazanan isim Survivor Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu bir mücadele yaşandı. Kadınlar için oldukça zor bir oyun olan sembol oyununda ayakta en uzun süre kalarak kazanan isim Survivor Evrim oldu.

SURVIVOR 15 MAYIS CUMA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI VE ÖDÜL NE OLDU?

Survivor'ın yeni bölümünde ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.