Survivor Sercan Nisa ilk kez konuştu! Nisa Sercan'a ne cevap verdi?

Survivor Sercan Nisa ilk defa konuştu! Programın izleyenleri, Sercan-Nisa sevgili mi ne konuştular gibi araştırmalar yapıyor. Survivor 50. bölüm Sercan Nisa konuşmasını izlemek için detaylar haberimizde. Nisa Sercan’a ne cevap verdi? Tüm merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. İşte Survivor’da Sercan Nisa konuşması!
17 Nisan 2020 20:52- Son Güncelleme - 17 Nisan 2020 20:58
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor son bölüm yani 49. bölümde, Sercan Nisa ilk kez konuşuyor! 49. bölüm fragmanında Sercan ve Nisa’nın konuşması dikkatleri çekmişti. İzleyenler, Sercan Nisa ne konuştu, Sercan Nisa’ya ne cevap verdi araştırmaları yapıyor. Bununla ilgili merak edilenler ve Sercan Nisa konuşma sahnesi izlemek için detaylar haberimizde! Peki, Sercan-Nisa ne konuştu, aşk mı yaşıyorlar? İşte detaylar...

Ekranların ilgi odağı yarışması Survivor 2020'nin 49. bölüm fragmanında Sercan ve Nisa'nın ilk kez konuşması izleyenleri meraka sürükledi. Daha önce Ünlüler takımında Sercan Yıldırım'ın Nisa'ya olan davranışları aşk dedikodularını ortaya çıkarmıştı. Açık arttırma oyununda Sercan’ın Nisa’ya yaptığı yemek jesti dikkatleri çekmişti. Cheescake için açık arttırmada Sercan Yıldırım, ‘Nisa'ya kıyamıyorum, Nisa yesin' şeklinde konuşmuş ve çekilmişti. 

SERCAN NİSA İLK KEZ KONUŞTU!

49. bölüm fragmanında görüldüğü üzere Sercan ve Nisa ilk defa konuştu. Ödül oyunu sırasında Sercan, Nisa'ya el işareti yaparak gelmesini söyledi. Nisa ise bunu kabul ederek Sercan Yıldırım ile konuşmak için uzaklaştı. 

SERCAN VE NİSA NE KONUŞTU?

Sercan Yıldırım Nisa’ya açık arttırma ve diğer oyunlardan bahsetti. ‘Bir sakıncası var mı?’ şeklinde de bir soru yönettli ve Nisa’nın ne düşündüğünü sordu. Nisa, teşekkür etti ve ‘Arkadaş olarak’ dedi. 

Nisa, Yıldırım'a 'Ersin Abi'yi nasıl görüyorsam sen de öylesin' dedi.

Survivor'da Acun Ilıcalı ve Ünlüler arasında şok tartışma! İşte sebebi...

Kendi kalesine atılmış en ilginç gol