• Diğerleri

Survivor Sercan Yıldırım sakatlandı mı? Ne zaman iyileşecek?

Survivor Sercan Yıldırım sakatlığı nedir, neden sakatlandı, ne zaman geçecek, sakatlık durumu nedir, beli mi çıktı, oyunlara devam edecek mi, elenecek mi, Nisa neler söyledi, Sercan Survivor'dan ayrılıyor mu, sakatlığı ne, belini neden tutuyor, oyunlara katılacak mı,Acun Ilıcalı neler söyledi, Sercan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, Nisa ile sevgili mi, Nisa aşkı devam ediyor mu, Nisa kabul etmedi diye ayrılacak mı, Nisa kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne ve daha fazlası detaylar haberimizde..
25 Nisan 2020 20:48- Son Güncelleme - 25 Nisan 2020 20:55
Google news abonelik

Geçtiğimiz günlerde Survivor oyunları sırasında sakatlanan ve hastaneye kaldırılan Sercan Yıldırım henüz oyunlara dönmüş değil. Belinden sakatlanarak oyundan çıkan ve Survivor'a kısa sürelik ara veren Sercan Yıldırım, hastaneden sonra tekrar adaya döndü.

Takımı ile birlikte oyun alanına da çıkan Sercan, takımın yarışmalarda tek bırakmayarak tribünde desteklemeye devam ediyor. 

Bununla birlikte henüz tam anlamıyla dönemeyen ve vücut olarak yıpranan Sercan, oyunlara katılmamaya devam etti. Kendini zorlasa da geçtiğimiz bölümlerin oyunlarında yer almadı. 

Bugün kendi isteği ile yarışmaya katılan Sercan Yıldırım, hızlı çıkış yaptı. İlk oyunu kazasız olarak geçiren Sercan, ikinci oyunun sonlarına doğru oyunu bıraktı. Mert'in sen yaparsın, sen Sercan'sın dediği yarışmacı daha fazla dayanamadı ve oyunu bırakarak kenara geldi. Sercan'ın yanına gelen arkadaşları ve doktorlar son anda tutarak yere düşmemesini sağladılar. Sercan sakatlığını tekrar yükselterek oyuna ara vermek zorunda kaldı. 

Sercan'ın devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil. Sakatlığı uzun sürmesi ve tehlikeli olarak devam etmesi sonrasında Acun Ilıcalı'nın başarılı yarışmacının ayrılmasını isteyeceği de yazıyor. Sercan eğer sakatlığı yüzünden ayrılmak isterse oyunlara devam etmeyecek ve bu olumlu karşılanacaktır.

Survivor'da nefes kesen dokunulmazlık oyununun galibi gönüllüler oldu. Gönüllüler, oyunu 7-0'a getirdi ancak skor 8-9'a kadar geldi. Final oyununda Nisa, Elif'i mağlup etti ve eleme konseyine gidecek takım Ünlüler olmuş oldu. Sercan Yıldırım, sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemedi.

Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın rahatsızlık sebebinin spazm olabileceğini belirtti ve doktor kontrolünde olduğunu söyledi. Sercan Yıldırım ise oyun alanına döndüğünde arkadaşlarına 'Konseyde beni yazın' dedi. 

Werder Bremen - Bayer Leverkusen (1-4) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20