Survivor son bölüm (Yeni Bölüm) canlı izleyin! (TV8 canlı seyret)

Survivor 2020 full canlı izleyin… TV8 Survivor programı büyük ilgi görüyor. 9 Mayıs Cumartesi yarışmada dokunulmazlık oyunun ve konsey olacak. Vatandaşlar, Survivor 2020 full izle araştırmaları yapıyor. TV8 canlı izlemek için detaylar haberimizde. Fenomen yarışma TV8 Survivor son bölüm haberimizden izleyebilirsiniz. TV8 Canlı yayın bilgileri, canlı tv izle gibi tüm bilgileri derledik.
9 Mayıs 2020 19:30- Son Güncelleme - 9 Mayıs 2020 19:32
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışma Survivor 2020 tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlar, Survivor 2020 full izlemek için TV8 canlı izle gibi araştırmaları sıkça yapıyor. Yarışmanın 9 Mayıs Cumartesi 71. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanacak ve ada konseyinde bir eleme adayı belirlenecek. Survivor 2020 TV8 full izleyin. Haberimizin içerisinden TV8 canlı yayın bilgileri ve canlı tv izle gibi tüm bilgileri bulabilirsiniz. 

SURVIVOR 2020’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım geceyi orman evinde geçirecek. Akşam yemeğinde ise kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates, çilekli çikolatalı üç katlı pasta yiyecek. Ayrıca Oral B diş macunu ve diş fırçası kazandılar.

SURVIVOR FULL CANLI İZLEYİN TV8 SEYRET SONBÖLÜM