• Diğerleri

Survivor tarihinde bir ilk! Acun Ilıcalı yarışmada bayram haftasını açıkladı

Survivor 22 Mayıs Cuma günü bölümünde Acun Ilıcalı bayram haftasında neler olacak konusunu Ünlüler ve Gönüllüler’e anlattı. Peki Acun Ilıcalı’nın Türk televizyon tarihinde bir ilk dediği ne, Survivor’da bayram haftası neler olacak? Ilıcalı, Survivor tarihinde bir ilk olacak şeklinde açıklamalarda bulundu. Merak edilenler haberimizde! 22 Mayıs Cuma Survivor Acun Ilıcalı ada konseyinde ne açıkladı?
22 Mayıs 2020 20:50- Son Güncelleme - 22 Mayıs 2020 20:51
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 22 Mayıs Cuma 84. bölümüyle ekranlara geldi. Acun Ilıcalı Ünlüler ve Gönüllüler’e ada konseyinde bayram haftasını ‘Televizyon ve Survivor tarihinde bir ilk olacak’ sözleriyle anlattı. Bunun üzerine vatandaşlar, Survivor’da bayram haftası neler olacak, Acun Ilıcalı neyi açıkladı gibi araştırmalara başladı. Survivor bayram haftası hakkında detaylar haberimizde. 22 Mayıs Cuma Survivor Acun Ilıcalı ada konseyinde ne açıkladı?

Acun Ilıcalı, NBA takımlarından Cleveland'da forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman ile yaptığı Instagram canlı yayınında, Survivor'da büyük sürprize dair ayrıntıların bir kısmını açıklamıştı. Survivor yeni bölüm fragmanında ise 'Planımız Türk televizyon tarihinin en güzel bayram programlarından birini yapmak' diyerek yarışmacıları sevinçten adeta havaya uçurmuştu. Acun Ilıcalı, Survivor'ın Pazar günü yani bayramın 1. günü ekranlara gelecek yeni bölümünde yaşanacaklara dair ipuçlarını paylaştı.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde milli basketbolcumuz Cedi Osman ile gerçekleştirdiği Instagram canlı yayınında Survivor'daki bu sürprizle ilgili ipuçlarının birazını paylaşmıştı. Anlat Bakalım'da ünlü isimlerle, yarışmacıların karşı karşıya geleceğini söyleyen Ilıcalı, 'Eğer katılırsan çok seviniriz' diyerek Cedi Osman'a davette bulunmuştu. Ilıcalı Instagram hesabından ünlüler ve gönüllüler takımının Anlat Bakalım'da eşleşeceği isimleri paylaştı.

Sercan Yıldırım-Burak Yılmaz

Yunus Emre Özden-Bülent Serttaş

Aycan Yanaç-Emre Belözoğlu

Elif Gören-Murat Dalkılıç

Barış Murat Yağcı-Cedi Osman

Nisa Bölükbaşı-Enis Arıkan

Cemal Can Canseven-Ezgi Mola

Berkan Karabulut-Gupse Özay

Yasin Obuz-Hadise

Ardahan Uzkanbaş-Sarp Apak

Evrim Keklik-Yılmaz Morgül

 

Survivor tarihinde bir ilk! Acun Ilıcalı yarışmada bayram haftasını açıkladı

5. Hafta / Manchester United - Leicester City: 1-0 (Özet)