Survivor Ünlüler Gönüllüler arkadaşlarıyla görüştü! İşte o anlar...

27 Mayıs Çarşamba Survivor Ünlüler Gönüllüler arkadaşlarıyla görüştü video izle… Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler arkadaşlarıyla görüntülü görüşme yaptı. İletişim ödülü sonrası kazanan Gönüllüler üç arkadaşlarıyla görüşürken, Ünlüler bir arkadaşı ile görüştü. Cemal Can Danla Biliç görüşmesi izle… TV8’in sevilen yarışması Survivor’da yarışmacılar arkadaşlarıyla online görüşme yaptı. İşte detaylar…
27 Mayıs 2020 21:28- Son Güncelleme - 27 Mayıs 2020 21:30
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de yarışmacılar, arkadaşlarıyla online bir görüşme gerçekleşti. Haberimizden 27 Mayıs Çarşamba Survivor Ünlüler Gönüllüler arkadaşlarıyla görüştü video izleyebilirsin. Cemal Can Danla Biliç görüşmesi izleyenleri güldürdü. TV8’in sevilen yarışması Survivor’da yarışmacılar arkadaşlarıyla online görüşme yaptı. İşte detaylar…

Survivor 89. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, iletişim oyunu ödülünün keyfini yaşadı. Survivor son bölümde oynanan iletişim oyunu Gönüllüler kazanmıştı. Ödül olarak ise her yarışmacı, üçer arkadaşı ile canlı olarak görüşme hakkı kazandı. Oyun sonrasında Nisa’nın ricası sonrasında Acun Ilıcalı, Ünlülerin de birer arkadaşları ile görüşmelerine izin verdi. Ünlüler ile Gönüllüler takımı, arkadaşları ile yapacakları canlı görüşme sayesinde hasret giderebildiler. Duygusal anların yaşandığı, şifreli konuşmaların ekrana geldiği iletişim oyunu ödülü sonrasında ise Ünlüler ile Gönüllüler ödül oyununda mücadele edecek.

Survivor son bölümünde büyük bayram kutlamalarını geride bırakan yarışmacılar, 3 gün boyunca yaşadıkları unutulmaz anlara dair konuştu. Kaldıkları kamplara geri dönen yarışmacılar, halen kutlamanın etkisinde olduklarını ifade etti. Survivor Elif, 'Bayramı iliklerimize kadar hissettik' derken, bugüne çok güzel başladıklarını bu hafta her şeyin bambaşka olacağını dile getirdi.

Kız arkadaşımı çok özledim diyen Berkan Karabulut, sevgilisiyle ilgili özlemini dile getirdi. Arkadaşlarıyla da görüşecek olmanın mutluluğunu yaşayan Survivor Berkan, inanılmaz mutlu olduğunu söyledi. 

Instagram yayını ile ilgili konuşan yarışmacılar 3 milyonluk rekor için hem mutlu hem de bu kadar kısa sürede bu rekoru kırdıkları için inanılmaz sevinçliydiler.

Sokakta futbol şovu yaptı! Sokak futbolu...