Survivor Ünlüler Gönüllüler konseyde kimin ismi yazıldı? 10 Mayıs Pazar | İşte sms listesi

Acunn.com Survivor 2020 14. hafta sms sıralaması haberimizde. Survivor 10 Mayıs Pazar Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler’den iki aday belirlendi. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 10 Mayıs Pazar Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Detaylar haberimizde..
10 Mayıs 2020 21:37- Son Güncelleme - 10 Mayıs 2020 21:39
Google news abonelik

2020 Survivor'da heyecan sürüyor. Herkesin merakla bekledği sms listesi açıklandı. Acunn.com Survivor 2020 14. hafta sms sıralaması haberimizde. Survivor 10 Mayıs Pazar Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ve Gönüllüler’den iki aday belirlendi. Peki Survivor’dan kim elendi? Yarışmadan gidecek isim halk sms oylama sonuçlarına göre belirlenecek. Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilebilecek. Peki 10 Mayıs Pazar Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması nasıl, Survivor’dan kim elendi? Detaylar haberimizde..

72. Bölümde yaşananlar

9 Mayıs 2020 Survivor 71. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık ve erzak oyunu mücadelesi birlikte yaşadı. Kıran kırana geçen mücadelede kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler oyunu 10-8 kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı ise ada konseyinde bir oylama yapmak zorunda kaldı. Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can’ın isimleri, Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazıldı. Bu isimler arasında ise en çok adı yazılan Berkan, geçen hafta olduğu gibi bu haftada da Gönüllüler takımının ilk eleme adayı oldu.

10 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler'in parkur yarışı izleyenlere keyfi verdi. Mücadelenin kazananı ise Gönüllüler Takımı oldu.