AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor yeni bölüm canlı izleyin!

İlk Yayınlanma : 09 Haz 2020 - 18:34 / Son Güncelleme : 09 Haz 2020 - 18:43

Survivor yeni bölüm canlı izleyin. TV8’in sevilen yarışması Survivor’da 9 Haziran Salı 102. son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya gelecek ve ada konseyinde elenen yarışmacı belli olacak. Haberimizden 2020 Survivor full canlı izleyebilirsiniz. İşte 9 Haziran Salı TV8 canlı yayın linki… Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde elenen isim belli olacak. 9 Haziran Salı Survivor 102. bölümü TV8 canlı yayın izleyin…

Canlı TV izleyin… TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 bu akşam nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek. Haberimizden TV8 canlı yayın izlemek için tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 101. son bölümde dokunulmaz oyunun ikinci ayağı oynadı. Eleme adayları Barış ile Cemal Can oldular. Peki bu akşam kim elendi? Survivor canlı izlemek için tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İşte 9 Haziran Salı TV8 canlı yayın linkiElenen yarışmacı kim oldu sorusu cevap bekliyor. 9 Haziran Salı Survivor 102. bölümü TV8 canlı yayın izleyin…

Survivor canlı izle | 102. bölüm canlı yayın | TV8 naklen seyret

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takımlar kurulduktan sonra, iki dokunulmazlık oyunu oynadılar.

Dokunulmazlık oyununun ilkini kırmızı takım kazanmış ve mavi takım eleme adayı olarak Cemal Can’i belirlemişti. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım maviler olmuştu.

Futbol maçı sırasında oyunculara yıldırım çarptı!

Kırmızı takım, ada konseyinde ise aday olarak Barış’ı seçti. Buna göre Cemal Can ve Barış dokunulmazlık oyunları sonrasında iki aday olarak çıktı. Öte yandan iki aday da, sms birincilerine göre belli olacak. SMS birinciler birer isim söyleyecek.

SMS birincileri, halk oylamasına göre belli olacak. Toplamda dört adayın çıkmasının ardından bu defa sms sıralamasına göre elenen yarışmacı kim sorusu cevap bulacak. 

TV SURVIVOR YENİ BÖLÜM CANLI İZLEYİN