Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler? İşte cevabı…

Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 99. bölümde Sercan ve Cemal Can’ın takımları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Dokunulmazlığı kazanan takım avantajı yakalarken, kaybeden ise konseyde bir eleme adayı çıkarttı. Peki Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? TV8 ve Acunn.com dokunulmazlık oyunu hakkında son bilgileri öğrenin. Detaylar haberimizde…
6 Haziran 2020 20:34- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 20:40
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki 99. bölüm cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? Finale haftalar kala eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar, dokunulmazlık oyununda büyük bir mücadele sergiledi. İzleyenler ise, Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı eleme adayı kimler oldu şeklinde araştırmalara başladı. Dokunulmazlık oyunu, Cemal Can ve Sercan’ın takımları kurulduktan sonra ilk defa oynandı. İşte Survivor dokunulmazlık oyunu kazanan takım hakkında Acunn.com ve TV8’den bilgiler...

6 HAZİRAN CUMARTESİ AKŞAMI SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

TV8'in fenomen yarışması Survivor, 99. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Cemal Can ve Sercan'ın kaptanlığını yaptığı mavi ve kırmızı takım, kurulduktan sonra ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takım arasında daha önce oynanan ödül oyununu kırmızı takım kazanmıştı.

Bireysel sembol finali ise 98. bölümde ekranlara geldi ve kıyasıya bir rekabet yaşandı. Daha önce Ünlüler, şu anda da Sercan Yıldırım'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takımda yarışan Elif, sembol finalinde sergilediği mücadele ile galip gelen isim oldu. Böylece Survivor'ın ilk çeyrek finalisti ise Elif olmuş oldu.

Bu akşam yayınlanan bölümde Survivor'da dokunulmazlık oyunu heyacanı yaşanadı. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar, parkurda her şeyini ortaya koydu. İzleyenler ise, Survivor dokunulmazlığı alan takım ve eleme adayları hakkında araştırmalara başladı. Tüm bilgiler haberimizde yer alacak.

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.