AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Yeni Eleme Adayı Kim Oldu? 8 Haziran Salı

İlk Yayınlanma : 08 Haz 2021 - 01:08 / Son Güncelleme : 08 Haz 2021 - 01:13

Survivor'da bir konsey daha sona erdi. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunundan sonra bir aday daha açıklandı. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

Survivor Yeni Eleme Adayı Kim Oldu? 8 Haziran Salı

Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu tamamlandı. Maçın başında iyi oynayanGönüllüler takımı, sonlara doğru dağılınca; Ünlüler takımı flaş galibiyet almış oldu. Bu sonuçla beraber, Gönüllüler için konsey gecesi başladı. Programın sıkı takipçileri, internette Survivor eleme adayı kim oldu, Survivor konseyinde kim en çok oyu aldı, Survivor eleme adayı kim şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? İşte detaylar.

Survivor’da Ünlüler, Gönüllüler takımına karşı oldukça anlamlı bir galibiyet aldı. Survivor eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununun başından sonuna kadar oyunda dominant olan taraf Gönüllülerdi. Ancak, son kulvarda Ünlüler takımı atağa kalktı. Bu sonuçla beraber, Gönüllüler için ada konseyi başladı. Peki, Survivor Ünlüler takımı eleme adayı olarak hangi Gönüllü yarışmacısını söyledi? İşte, Survivor eleme adayı…

Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor eleme adayı kim oldu? Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Ada Konseyi etabı sona erdi. Bireysel Dokunulmazlık Oyunu'nu kazanan İsmail Balaban, konseyde aday olarak Ayşe Yüksel'in adını verdi. Böylece, son eleme adayı da belirlenmiş oldu. 

İŞTE 3 ELEME ADAYI

Yarışmanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununda galibiyet alan Poyraz, eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nun adını verdi. Ünlüler takımından zafere ulaşan Berkay ise Steven'in adını vermişti. Son olarak bugün kazanan İsmail Balaban, aday olarak Ayşe Yüksel'i söyledi. Böylece eleme adayları şu şekilde: 

  • AYŞE
  • ALEYNA
  • STEVEN