Survivor Yunus Emre Karabacak elendi mi, diskalifiye mi oldu? Yunus Emre Karabacak'a ne oldu, neden yok?

2021 Survivor yeni bölümünde bu akşam Gönüllülerden Yunus Emre Karabacak görünmedi. İzleyiciler ise Yunus Emre Karabacak neden yok ve elendi mi gibi aramalar yaparken ayrıca Yunus Emre Karabacak sakatlandı mı ve sağlık durumu nasıl gibi aramalara devam ediyorlar. Bazı kullanıcılar ise Yunus Emre Karabacak diskalifiye mi oldu ve neden yok gibi merak etmeyi sürdürüyorlar. Acun Ilıcalı, Yunus Emre Karabacak hakkında açıklama yaptı mı? İşte tüm detaylar...
23 Şubat 2021 22:04- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 22:07
Google news abonelik

2021 Survivor'da bu akşam Yunus Emre Karabacak olmaması herkesi merak ettirmeye başladı. İzleyiciler Gönüllüler takımında yer alan Yunus Emre Karabacak neden yok diye merak etmeye devam ediyorlar. İşte Yunus Emre Karabacak hakkında detaylar... Ayrıca Yunus Emre Karabacak sağlık durumu ve birçok konu hakkında da detaylara ulaşabilirsiniz. Yunus Emre Karabacak diskalifiye mi oldu yoksa elendi mi? İşte Yunus Emre Karabacak olmaması hakkında detaylar...

Yunus Emre Karabacak neden yok, elendi mi, sağlık durumu nasıl?

2021 Survivor Gönüllüler takımında mücadele eden Yunus Emre Karabacak, son bölümde ayağını yakmıştı. Tedavi altına alınan Karabacak bu nedenle şu an oyunlara katılamıyor.  

Yunus Emre Karabacak kimdir?

Survivor Yunus Emre Karabacak 11 Şubat 1990 tarihinde Erzurum'da doğmuştur. 30 yaşında olan Yunus Emre Karabacak, Bursa'da yaşamaktadır. Yunus Emre Karabacak, geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan ünlü güreşçi Reşit Karabacak'ın oğludur. 

Rahmetli babası Reşit Karabacak'ın izinden giden Yunus Emre Karabacak, 20 yıldır güreş yapmaktadır. Survivor Yunus Emre'in güreşçe çeşitli başarıları bulunmaktadır. Yunus Emre Karabacak Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde 3 kez dereceye girmiştir. Fiziği ve cüssesiyle ekranlarda yer alan Survivor Yunus Emre Karabacak'ın boyu da merak edilmektedir. Survivor izleyicileri Yunus Emre Karabacak boyu kaç yazarak internette aratma yapmıştır. 

 

Yunus Emre Karabacak’ın Instagram hesabı "yunusemrekarabacakkk" kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!