• Diğerleri

Survivor Yunus Emre kimdir? Survivor Yunus Emre elendi mi 2 Haziran?

Survivor'da sona gelindi. Ünlüler takımının ödülü kaybetmesinin ardından Yunus Emre de eleme adayı oldu. Ardından herkes Survivor Yunus Emre elendi mi aramalarında bulundu. İşte Survivor Yunus Emre kimdir, Survivor eleme, Survivor Yunus Emre elendi mi? sorularınızın cevabı
2 Haziran 2020 21:59- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:59
Google news abonelik
Survivor Yunus Emre kimdir? Survivor Yunus Emre elendi mi 2 Haziran?

Survivor’da ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Yunus Emre'nin hayatı araştırılıyor. Bu akşam eleme heyecanının yaşanacağı yarışmada eleme potasında bulunan isimler arasında Yunus Emre’de yer alıyor. Survivor’ın yeni bölümünde ünlüler takımından en düşük SMS’i alan isim yarışmaya veda edecek. Peki Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre elendi mi 2 Haziran

Suvivor Yunus Emre kimdir? Survivor Yunus Emre elendi mi 2 Haziran?

29.03.1993 İstanbul/Silivri'de doğan ve hala doğduğu şehirde yaşamını sürdüren Yunus Emre Özden, 2 çocuklu ailenin tek oğlu. Açıköğretim Fakültesi'nde Ulaştırma Lojistik okuyan Survivor 2020 sezonunun genç yarışmacısı, aynı zamanda modellik yapıyor.

Survivor'a katılmadan önce hayatını anlatan Yunus Emre, şu bilgileri vermişti: Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week’lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

 

 

 

Öyle bir gol kaçırdı ki! Boş kale...