• Diğerleri

Survivor'a damga vuran aşk iddiası! Sercan ve Nisa...

Survivor’a Sercan Yıldırım ve Nisa arasındaki aşk iddiası damga vurdu! İzleyenler, Sercan Nisa’dan mı hoşlanıyor şeklinde araştırmalara başladı. Konuyla ilgili programın yapımcısı Acun Ilıcalı da açıklamalarda bulundu. Peki Sercan Nisa sevgili mi, aralarında aşk var mı? Geçtiğimiz günlerde Survivor’da Sercan’ın sırrı büyük merak konusu olmuştu. Sercan’ın sırrı ne, Nisa’dan hoşlandığı mı? İşte tüm detaylar!
8 Nisan 2020 19:25- Son Güncelleme - 8 Nisan 2020 19:32
Google news abonelik

TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması Survivor’a Sercan ve Nisa arasındaki aşk iddiası damgasını vurdu! Sercan’ın Nisa’ya davranışlarından sonra, izleyenler Sercan Nisa sevgili mi, Sercan Yıldırım bekar mı evli mi gibi araştırmaları sıklaştırdı. Biz de bununla ilgili merak edilenleri haberimizde derledik! Sercan Nisa sevgili mi, aralarında aşk var mı? Sercan’ın sırrı ne, Nisa’dan hoşlandığı mı? İşte detaylar...

SURVİVOR SERCAN NİSA ARASINDA AŞK İDDİASI!

Ekranların ilgi odağı yarışması Survivor'da Sercan Yıldırım ve Nisa Bölükbaşı arasındaki aşk iddiası damgasını vurdu! Sercan Yıldırım'ın, 40.bölüm fragmanında Nisa'ya Açık Artırma yarışmasında yaptığı jest aralarında aşk var mı düşüncesini akıllara getirdi. Programın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı da konuya yönelik açıklamalarda bulundu. 

Geçtiğimz günlerde Barış ve Sercan arasında sır tartışması vardı. Sercan'ın Barış'a verdiği sırrın Nisa'dan hoşlandığı ya da aralarında bir aşk olduğu iddia edildi. Öte yandan, Sercan Yıldırım'ın bardağında S ve N harflerinin de kazılı olduğu görüldü.

SERCAN YILDIRIM'IN BARDAKTAKİ DETAYI

SERCAN YILDIRIM'IN BARDAKTAKİ DETAYI

İddiaya göre Sercan’ın büyük sırrı Nisa'dan hoşlanmasıydı... Sosyal medyada da bu olay büyük bir yankı uyandırırken Sercan'ın bardağındaki detay aşkı ele verdi. Sercan adada kullandığı bardağa S ve N harfini kazıdı.

 

 

‘NİSA’YA KIYAMIYORUM, O YESİN’

Bugün yayınlanan fragman dikkat çeken anlara sahne oldu. Açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya taptığı jest dikkatlerden kaçmadı.

 

Acun Ilıcalı Survivor Sercan - Nisa aşk iddiası

Acun Ilıcalı, bugün yaptığı canlı yayında bu konuyla ilgili şunları söyledi: Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.

 

Cenk Tosun'un Premier Lig'de attığı en güzel goller