• Diğerleri

Survivor'a Yunus Emre - Ardahan kavgası damga vurdu! Flaş görüntüler...

Acunn.com Survivor 23 Mayıs Cumartesi Yunus Emre Ardahan kavgası izleyin! Sevilen yarışmanın 85. yeni ve son bölümü TV8 ekranlarında yayınlandı. Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaşırken Ardahan Yunus Emre kavgası oyuna damga vurdu! Peki Ardahan Yunus Emre neden kavga etti? Survivor Ardahan Yunus Emre kavgası izle Acunn.com.
23 Mayıs 2020 21:02- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 21:02
Google news abonelik
Survivor'a Yunus Emre - Ardahan kavgası damga vurdu! Flaş görüntüler...

Yunus Emre Ardahan kavgası izle Acunn.com... TV8'in fenomen yarışması Survivor 23 Mayıs Cumartesi 85. bölümüne Yunus Emre Ardahan kavgası damga vurdu. Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda mücadele verdi. Oyunda yaşanan gergin anlardan biri Yunus Emre Ardahan kavgası oldu. Peki Yunus Emre Ardahan neden kavga etti? Birinci dokunulmazlık sonrasında ilk eleme adayı olan Yunus Emre olmuştu. Yunus Emre Ardahan kavgası Acunn.com izleyin...

SURVIVOR YUNUS EMRE - ARDAHAN KAVGASI (23 MAYIS CUMARTESİ)

Büyük finale yaklaşırken yarışmacılar arasındaki tansiyon her geçen gün biraz daha artıyor. Dün yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ikinci dokunulmazlık içi gönüllülere karşı kıyasıya mücadele veriyor. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği yarışmada Sercan ile Yasin, Ardahan ile Yunus Emre arasında gerilim artıyor.

Yunus Emre'nin 'ağzını açma, yumruğumu ağzına sokarım' sözleri üzeri gönüllüler takımının tepkisini çekti. Daha sonra Ardahan'a da sataşan Yunus Emre 'benim de size vurasım geliyor ama...' sözleri kavganın fitilini ateşledi.Kafa kafaya gelen Ardahan ve Yunus Emre'yi yapım ekibinin müdahalesiyle ayrılıyor.

 

Indiana Pacers 109 - 102 Orlando Magic