Survivor'da Acun Ilıcalı'dan Aycan'a yeni haber! İşte o açıklama...

Survivor’da Aycan Yanaç kimdir, sevgilisi var mı, ada konseyinde ne haber aldı? 3 Mayıs Pazar Survivor 65. yeni bölümde Acun Ilıcalı, Aycan Yanaç’a yeni şifre açıklamalarında bulundu. Bu açıklamanın Aycan Yanaç ve sevgilisi arasındaki bir konu olduğu iddia ediliyor. Aycan Yanaç kaç yaşında ve nereli, sevgilisi kim? Okan Turp iddiası da vardı. Geçtiğimiz bölümlerde Acun Ilıcalı Aycan’a AYÖ şifreli mesaj açıklaması yapmıştı. İşte Aycan için yeni açıklama ada konseyi izle...
3 Mayıs 2020 21:58- Son Güncelleme - 3 Mayıs 2020 22:04
Google news abonelik

Survivor Aycan Yanaç sevgilisi kim? TV8 ekranlarının fenomen yarışma programında Ünlüler Takımı’ndaki Aycan Yanaç kimdir kaç yaşında, sevgili kim? 3 Mayıs Pazar Survivor 65. yeni bölümde Acun Ilıcalı, Aycan Yanaç’a yeni şifre açıklamalarında bulundu. Bu açıklamanın Aycan Yanaç ve sevgilisi hakkında olduğu tahmin ediliyor. Peki Acun Ilıcalı Aycan’a ne dedi, Aycan ne aber aldı? Ada konseyi Acun Ilıcalı Aycan konuşmasını izle Acunn.com 3 Mayıs Pazar… Geçtiğimiz bölümlerde Acun Ilıcalı Aycan’a AYÖ şifreli mesaj açıklaması yapmıştı. Şimdi yeni açıklama geldi…

Survivor Aycan kimdir, nereli?

21 Kasım 1998 yılında Almanya Nünberg'de doğan genç sporcu, futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etmiştir.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynamıştır.

 2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Yanaç, 7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.

Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı'nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.

Aycan Yanaç'ın sevgilisi kim?

İddialara göre Fenerbahçe'de forma fiyen genç futbolcu Okan Turp ile Aycan Yanaç, adaya gelmeden çok önce sevgiliydi, ikili daha sonra ayrıldı. Aycan Yanaç'ın arkadaşı da ona whatsapp üzerinden Okan Turp'un nişanlandığı bilgisini verince Aycan bir hafta çok üzüntülü vakit geçirdi. Bu iddialar hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.