Survivor'da adaya kim veda edecek? İşte Ünlüler sms sıralaması...

2 Haziran Salı Survivor sms sıralaması Acunn.com video haberimizde! TV8’in fenomen yarışmasında elenen isim belli oldu. Peki Survivor’da 2 Haziran salı akşamı kim elendi? Acunn.com’da sms sıralaması video izleyenlere duyuruluyor. Ünlüler’den bir yarışmacı, sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre adaya veda edecek. İşte Survivor 2020 2 Haziran salı Acunn.com sms sıralaması Ünlüler Takımı video ve yarışmadan elenen isim…
2 Haziran 2020 13:07- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:11
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de adaya kim veda etti? 2 Haziran Salı günü elenen yarışmacı sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Dokunulmazlık oyunlarının tamamını Gönüllüler kazanmış, Ünlüler’de Sercan Emre Aycan ve Elif eleme adayı olmuştu. Peki Survivor’dan kim elendi? İşte Survivor 2020 2 Haziran Salı sms sıralaması ve adaya veda eden isim...

SURVIVOR 2020 ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Sevilen yarışmada bayram haftası özel programlarında ada konseyi yapılmamış ve eleme haftası gerçekleşmemişti. Ancak Ünlüler ve Gönüllüler, bayram haftası öncesi iki dokunulmazlık oyunu; bayram sonrası iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Gönüllüler, müthiş bir performans sergileyerek dört dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başarmıştı. Bu gelişme üzerine, ada konseylerinde Ünlüler Takımı birbirini yazmak durumunda kalmıştı. 

Ünlüler Takımı ada konseyinde ilk adaylar Yunus Emre ve Elif olmuştu. Gergin geçen ada konseylerinin ardından Ünlüler diğer dokunulmazlıkları kaybedince sırasıyla iki aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Adaylardan ilki Aycan Yanaç olurken; diğer aday ise Sercan Yıldırım oldu.

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı.

Survivor Ünlüler sms sıralaması Acunn.com video izle 2 Haziran Salı

SURVİVOR'A 2 HAZİRAN SALI GÜNÜ VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU. EN AZ OY OLARAK VEDA EDEN İSİM AÇIKLANDI. İŞTE O İSİM;

4 aday olan Ünlüler'de elenen isim  Aycan Yanaç oldu. 

Adaya ise en az oy olarak veda eden isim Aycan Yanaç oldu. Milli kadın futbolcu Aycan'ın elenmesi sonrası duygusal anlar yaşandı.