Survivor'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! İşte o sürpriz isim ve sms sıralaması...

Survivor kırmızı takım ve mavi takım 23 Haziran Salı SMS sıralaması haberimizde. Çok izlenen yarışmanın 116. yeni ve son bölümünde kim elendi sorusu cevaplanacak. Eleme adayları ise Evrim, Nisa ve Sercan olmuştu. Yarışmadan elenecek isim Survivor 23Haziran Salı yarışmacıların SMS sıralaması Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Survivor sms sıralaması haberimizde.
23 Haziran 2020 00:21- Son Güncelleme - 23 Haziran 2020 18:37
Google news abonelik

Survivor Ünlüler Gönüllüler 23 Haziran Salı sms sıralaması Acunn.com video izleyin. Fenomen yarışmada veda konseyi zamanı! Sevilen yarışmanın 116. yeni ve son bölümünde adaya bir yarışmacı veda edecek. Adaylar, Evrim, Nisa ve Sercan oldu. Survivor'da kim elendi adaya kim veda etti sorusuna ise 23 Haziran Survivor sms sıralaması cevap verecek. SMS sıralaması ise Acunn.com video izleyerek öğrenilecek. Peki Survivor’dan kim elendiAcunn.com Survivor sms sıralaması video izleyin...

İŞTE SAHİLDE O TEPKİ ÇEKEN ANLAR

23 HAZİRAN SALI SURVIVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLER SMS SIRALAMASI - ACUNN.COM VİDEO

Survivor’ın 116. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Survivor SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. 

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Dokunulmazlık oyunu sonrası ilk aday Evrim oldu. Evrim'i seçen Cemal Can olmuştu. Bireysel dokunulmazlık oyununda ikinci aday ise Sercan'ın seçtiği Nisa oldu. Son ve üçüncü eleme adayı ise yine Cemal Can'ın seçtiği Sercan oldu. Böylelikle Sercan, Nisa ve Evrim arasında eleme adayı belli oluyor. 

İŞTE SMS SIRALAMASI VE HALK OYLAMASI SONUÇLARI

İşte eleme adaylarının sms sonuçları ve adaya veda eden isim! 

Sms birincisi olan isim ise şu şekilde;

23 Haziran Salı Acunn.com’dan Kırmızı takım Mavi takım sms sıralaması videosu izle