AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'da aşk itirafı! Poyraz...

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 00:26 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 00:41

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler Takımının yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, Ada Konseyi'nde aşk itirafında bulundu. Poyraz'ın son dönemde Sancakay yüzünden kendisine karşı kötü davrandığını söyleyen Aleyna, ada içerisinde yaşanan aşk gizemini anlattı. Aleyna'nın bu iddiasına bir hafta kadar Gönüllüler takımında yarışan İlayda'da katıldı. Peki, Poyraz'a aşık olan yarışmacı kim?

Survivor'da aşk itirafı! Poyraz...

Survivor Ünlüler Gönüllüler adasında son derece olaylı bir ada konseyi geride kaldı. Ada Konseyi'nde Batuhan'ın aleyhinde yorum yapan yarışmacılardan sonra gözler bir anda Aleyna'ya ve Poyraz'a çevrildi. Aleyna, öyle bir itirafta bulundu ki bir anda Batuhan hakkında yapılan yorumlar sineye çekildi. Peki, Aleyna ne itirafında bulundu? Poyraz'a aşık olan yarışmacı kim? İşte, Survivor'da bütün defterlerin açıldığı Ada Konseyinden detaylar.

Survivor Aleyna'dan aşk itirafı, "Poyraz..."

Poyraz'ın söz alıp Aleyna'yı takım içi muhabbeti Batuhan'a anlatmasından ötürü ithamda bulunmasından sonra Aleyna sözü bambaşka bir tarafa çekti. Adada 2 hafta kalıp beklenmedik bir şekilde elenen Sancakay bir anda gündeme oturdu. Aleyna, Sancakay'ın ilk dönemde kendi yanına gelip, Aleyna'ya, "Poyraz'dan hoşlanıyorum. Çok özgüvenli bir çocuk." dediğini iddia etti. Poyraz ise Aleyna'nın bu iddiası karşısında sinirlenip; "Acun bey ben aşk adasına gelmedim." cevabını verdi. 

"Siz couple takılın..."

Sancakay'ın kendisine, "Siz Emin'le couple (çift) olun, ben de Poyraz'la takılayım." dediğini iddia eden Aleyna Kalaycıoğlu, bir anda yeniden hedef tahtasına gerildi. Aleyna'nın bu iddiasından sonra gerek Gönüllüler takımı gerekse Ünlüler takımında işler karıştı. Batuhan ise, Poyraz'ın takım içi muhabbetini kabul etmeyerek; "Siz ne yapıyorsanız yapın" cevabı karşı takımda buz etkisi yarattı. Özellikle o anda Aleyna'nın yüzü düştüğü görüldü.

Sancakay, "Ayşe Poyraz'a aşık..."

Aleyna'nın bu iddialarından 1 ay kadar önce elenen eski yarışmacı Sancakay, sosyal medya hesabından canlı yayın açıp Ayşe'nin Poyraz'a aşık olduğunu iddia etmişti. Diğer yandan, Sancakay'ın Poyraz'a yönelik duyguları hakkında İlayda Şeker'de konuştu. 

Survivor Sancakay