Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Sürpriz eleme adayı...

13 Haziran Cumartesi Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde eleme adayı belirtti. Eksilmek istemeyen Mavi takım ve Kırmızı takım büyük bir mücadele sergiledi. Peki 13 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı Mavi mi Kırmızı takım mı? Öte yandan, eleme adayı kim oldu sorusu cevabı da haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izlemek isteyenler için bilgiler burada. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 13 Haziran Cumartesi.
13 Haziran 2020 19:40- Son Güncelleme - 13 Haziran 2020 20:41
Google news abonelik

13 Haziran Cumartesi Survivor dokunulmazlığı kazanan takım haberimizde. TV8’in ilgi odağı yarışmasında ada konseyi heyecanı yaşanacak. Eksilmek istemeyen Kırmızı takım ve Mavi takım ise dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Peki 13 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı Kırmızı takım mı  Mavi takım mı? Öte yandan, eleme adayı kim oldu adı en çok yazılan isim de haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izleyin. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 13 Haziran Cumartesi...

13 HAZİRAN CUMARTESİ DOKUNUMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI ÖDÜL NE OLDU? ELEME ADAYLARI...

TV8 ekranlarının ilgi odağı yarışması Survivor 2020’de Mavi takım ile Kırmızı takım, 13 Haziran Cumartesi günü yayınlanan programda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Finale haftalar kala heyecan giderek artarken, elenmek istemeyen ve takımlarının eksilmesini istemeyen Kırmızı ve Mavi takım dokunulmazlık mücadelesi nefesleri kesti.

Dokunulmazlığın ilk ayağında heyecanlı oyunlar oynanmaya başlandı. Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı. 2 puan farkla önde götüren Mavi takım, dokunulmazlık oyununa daha hızlı başlayan taraf oldu. Atışlarda iyi olan Ardahan, takımı adına skoru attıracak skoru getirdi. Böylece 6-3 öne geçen Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunun ilk ayağında etkili oyun sergilemeye devam etti.

 

Elif'in sakatlanıp hastaneye önlem için götürülmesi sonrası Elif'in yerine Evrim, oyuna çıktı. Barış'a karşı atışlarda iyi olan Evrim, oyunu kazandı ve durumu 8-3' getirdi. Mavi takım böylelikle rakiplerine karşı oyuna daha çok odaklandı ve finali yapmak için hazırlanmaya başladı. Ardından Nisa, Sercan'a karşı parkura çıktı ve yüksekten düştü. Nisa'nın durumu iyi ve sadece önlem için oyuna devam etmedi. Nisa'nın yerine oyuna ise Cemal Can, çıktı. Halka sıralamasında iki yarışmacıda aynı anda yaptılar. Atışlarda ise Sercan, atışları attı ve durumu 9-3'e getirdi.

9-3 öne geçen kırmızı takım oyun bitti derken mavi takım inanılmaz bir atağa çıkış yakaladı. Önce Berkan durumu 9-4 yaptı. Ardından Cemal Can, Barış kazanarak durumu 9-6 yaptı. Berkan yine sahneye çıktı ve oyunu kazanarak durumu 9-7 yaptı. Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza atıyor. 9-7'e getiren kırmızı takım heyecanla oyuna odaklanmaya başladı. Sonuç bir türlü mavi takım için sonuçlanmaması moral düşüklüğüne sebebiyet oldu.

İnanılmaz bir geri dönüş olmaya devam etti. Cemal Can bu sefer Ardahan'a karşı oynadı. Ardahan sonucu yapmak için çıkarken Cemal Can, oyunun devam etmesini ve geri dönüşü devam ettirmek için oynadı. Cemal Can atışlarda 2/2 yaptı ve durumu 9-8'e getirdi.

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

 9-3'ten oyunu tekrar çevrilmesi geceye damgasını vurdu. Kırmızı takımın 9-9'a getirdiği oyunda Mavi takımda moral bozukluğu gözüktü. Bayrak oyununa Kırmızı takımdan Cemal Can ile Berkan çıktı. Mavi takımdan ise Sercan ile Yasin çıktı. Büyük heyecanın olduğu oyunu kazanan takım ise; KIRMIZI TAKIM oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Ardahan, kendi isteği ile eleme adayı oldu. Evrim ile Sercan, Ardahan'ı yazarken Yasin, Evrimi yazdı. Böylelikle ilk eleme adayı Ardahan oldu.