Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu! Sürpriz eleme adayı...

4 Temmuz Cumartesi Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde eleme adayı belirtti. Eksilmek istemeyen Mavi takım ve Kırmızı takım büyük bir mücadele sergiledi. Peki 4 Temmuz Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı Mavi mi Kırmızı takım mı? Öte yandan, eleme adayı kim oldu sorusu cevabı da haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izlemek isteyenler için bilgiler burada. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 4 Temmuz Cumartesi.
3 Temmuz 2020 23:07- Son Güncelleme - 4 Temmuz 2020 18:13
Google news abonelik

4 Temmuz Cumartesi Survivor dokunulmazlığı kazanan takım haberimizde. TV8’in ilgi odağı yarışmasında ada konseyi heyecanı yaşanacak. Eksilmek istemeyen Kırmızı takım ve Mavi takım ise dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Peki 4 Temmuz Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı Kırmızı takım mı  Mavi takım mı? Öte yandan, eleme adayı kim oldu adı en çok yazılan isim de haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izleyin. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 4 Temmuz Cumartesi...

4 TEMMUZ CUMARTESİ DOKUNUMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI ÖDÜL NE OLDU? ELEME ADAYLARI...

TV8 ekranlarının ilgi odağı yarışması Survivor 2020’de Mavi takım ile Kırmızı takım, 4 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan programda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Finale haftalar kala heyecan giderek artarken, elenmek istemeyen ve takımlarının eksilmesini istemeyen Kırmızı ve Mavi takım dokunulmazlık mücadelesi nefesleri kesti.

Dokunulmazlıığı kazanan isim yine Sercan oldu. Sercan Yıldırım bu hafta ilk dokunulmazlığı kazanarak Berkan'ı eleme adayı yaptı. Geçen hafta 3 dokunulmazlığı kazanan Sercan, önce Berkan, sonra Nisa ve en son Barış'ı eleme adayı yapmış Nisa'nın elenmesini sağlamıştı.