Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları belli oldu! (7 Haziran Pazar)

Survivor 7 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 100. bölüm ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takım dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 100. bölüm 7 Haziran Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Dün ilk elemede ayı olarak Cemal Can’ın adı çıkmıştı. Bugün ise ada konseyinde ismi yazılan kişi belli oldu. Acunn.com Survivor ile ilgili tüm detaylar…
7 Haziran 2020 21:32- Son Güncelleme - 7 Haziran 2020 21:39
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler Gönüllüler mavi ve kırmızı takım, 100. bölümde ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki 7 Haziran Pazar Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı, eleme adayları kimler oldu? İlk dokunulmazlığı kırmızı takım kazanmış, konseyde ismi en çok yazılan isim ise Cemal Can olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım eleme adayı çıkartmadı. Peki Survivor Pazar eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı?

Survivor, 100. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Sevilen yarışmanın yeni bölümünde ikinci dokunulmazlık oynanacak. Cemal Can ve Sercan'ın kaptanlığını yaptığı mavi ve kırmızı takım, kurulduktan sonra ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelmişti. Nefes kesen mücadelenin galibi ise Sercan’ın kaptanlık yaptığı kırmızı takım olmuştu.

Oyun sırasında bazı gerginlikler yaşanmış, parkurda ise büyük bir heyecan izlenmişti. Kaybeden mavi takım, ada konseyinde Acun Ilıcalı ile bir araya geldi ve bir eleme adayı çıkarttı. Takım kaptanı Cemal Can, inisiyatif alarak kendisinin yazılmasını istedi ve konseyde ilk eleme adayı Cemal Can olmuş oldu.

Bireysel sembol finali ise 98. bölümde ekranlara geldi ve kıyasıya bir rekabet yaşandı. Daha önce Ünlüler, şu anda da Sercan Yıldırım'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takımda yarışan Elif, sembol finalinde sergilediği mücadele ile galip gelen isim oldu. Böylece Survivor'ın ilk çeyrek finalisti ise Elif olmuş oldu.

Survivor’ın yeni bölümünde ise bu kez iki takım ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İkinci dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı ile ilgili tüm bilgiler ise haberimizde yer alacak.

İŞTE KAZANAN TAKIM...

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan takım ise maviler oldu. Kırmızı takım ada konseyine gitmek zorunda kaldı. Eleme adayı ise Barış oldu.