Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? (31 Mayıs Pazar)

Survivor 31 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 93. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 93. bölüm 31 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? İşte detaylar…
31 Mayıs 2020 20:48- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 20:53
Google news abonelik

Survivor 31 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 93. bölüm ekranlara geldi. Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu? Yarışmanın sevenleri en çok kimin adı yazıldı, en fazla ismi yazılan kim oldu cevaplarını araştırıyor. TV8 canlı izle, Acunn.com sms sıralaması... İşte detaylar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU? (31 MAYIS PAZAR)

Survivor’ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. 93. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, haftanın son dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Elenmek istemeyen yarışmacılar ve eksilmek istemeyen iki takımın mücadelesi nefesleri kesti.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Gönüllüler, dünkü galibiyetle toplamda üçüncü dokunulmazlığı kazanmış oldular. Ünlüler ise üçüncü kez kaybetti ve ada konseyine gitti. Ada konseyinde yazılan isim ise Aycan oldu.

Bu akşam Survivor 31 Mayıs Pazar 93. bölümde ise Ünlüler Gönüllüler son dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti.

DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLER’İN OLDU!

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım 10-5’lik skorla Gönüllüle oldu. Böylece Gönüllüler üst üste dördüncü dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

Eleme adayları ise Ünlüler Takımı’nın tamamı olmuş oldu.