• Diğerleri

Survivor’da dokunulmazlığın galibi ve eleme adayları belli oldu!

Survivor cumartesi dokunulmazlığı kim kazandı? Sevilen yarışmada Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlığı kim hangi takım kazandı, eleme adayları kim oldu? Cemal Can ve Sercan Yıldırım’ın takımları ilk defa dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık kazanan takım ise eleme adayı çıkartmayacağı için avantajı yakaladı. İşte dokunulmazlığı alan takım…
6 Haziran 2020 20:48- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 20:50
Google news abonelik

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? TV8’in sevilen yarışmasının izleyenler, 99. yeni ve son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşadı. Öte yandan, Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı eleme adayı kimler oldu sorusu ise sıkça araştırılıyor. Dokunulmazlık oyunu kaç kaç bitti, konseyde eleme adayları kim oldu? İşte Survivor’ın son bölümüyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

SURVIVOR DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM VE ELEME ADAYLARI

TV8'in fenomen yarışması Survivor, 99. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Cemal Can ve Sercan'ın kaptanlığını yaptığı mavi ve kırmızı takım, kurulduktan sonra ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takım arasında daha önce oynanan ödül oyununu kırmızı takım kazanmıştı.

Bireysel sembol finali ise 98. bölümde ekranlara geldi ve kıyasıya bir rekabet yaşandı. Daha önce Ünlüler, şu anda da Sercan Yıldırım'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takımda yarışan Elif, sembol finalinde sergilediği mücadele ile galip gelen isim oldu. Böylece Survivor'ın ilk çeyrek finalisti ise Elif olmuş oldu.

Bu akşam yayınlanan bölümde Survivor'da dokunulmazlık oyunu heyacanı yaşanadı. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar, parkurda her şeyini ortaya koydu. İzleyenler ise, Survivor dokunulmazlığı alan takım ve eleme adayları hakkında araştırmalara başladı. Tüm bilgiler haberimizde yer alacak.

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.

Bu kez hakem futbolcu dövdü! İşte o görüntüler...