Survivor'da dokunulmazlık gecesi! İşte kazanan takım ve eleme adayları...

Survivor dokunulmazlık oyunu kazanan takım kim oldu sorusu cevabı haberimizde. Survivor 99. yeni ve son bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar dokunulmazlık oyununda büyük mücadele sergiledi. Peki Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı? İşte merak edilenler… Survivor dokunulmazlığı alan takımla ilgili bilgiler haberimizde.
6 Haziran 2020 20:59- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 21:01
Google news abonelik

Survivor’da dokunulmazlık oyunu kazanan galibi belli oldu! Zorlu yarışmada yeni bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Survivor 6 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı? Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımların 99. yeni ve son bölümde dokunulmazlık için kıyasıya rekabet ettiği görüldü. Dokunulmazlığı kazanan takım ada konseyi ve eleme adayı stresi yaşamayacaktı. İşte Survivor son bölüm dokunulmazlığı kazanan takım...

Dokunulmazlık oyununu Survivor’da kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu?

TV8'in fenomen yarışması Survivor, 99. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Cemal Can ve Sercan'ın kaptanlığını yaptığı mavi ve kırmızı takım, kurulduktan sonra ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takım arasında daha önce oynanan ödül oyununu kırmızı takım kazanmıştı.

Bireysel sembol finali ise 98. bölümde ekranlara geldi ve kıyasıya bir rekabet yaşandı. Daha önce Ünlüler, şu anda da Sercan Yıldırım'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takımda yarışan Elif, sembol finalinde sergilediği mücadele ile galip gelen isim oldu. Böylece Survivor'ın ilk çeyrek finalisti ise Elif olmuş oldu.

Bu akşam yayınlanan bölümde Survivor'da dokunulmazlık oyunu heyacanı yaşanadı. Eleme adayı çıkartmak istemeyen takımlar, parkurda her şeyini ortaya koydu. İzleyenler ise, Survivor dokunulmazlığı alan takım ve eleme adayları hakkında araştırmalara başladı. Tüm bilgiler haberimizde yer alacak.

Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı.