AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'da dokunulmazlık ile eleme gecesi! İşte kazanan isim ve elenen aday...

İlk Yayınlanma : 11 Tem 2020 - 18:39 / Son Güncelleme : 11 Tem 2020 - 18:43

Survivor dokunulmazlık oyunu kazanan isim kim oldu sorusu cevabı haberimizde. Survivor 133. yeni ve son bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. elenen adayı çıkmak istemeyen Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can dokunulmazlık oyununda büyük mücadele sergiledi. Peki Survivor 11 Temmuz Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim hangi takım kazandı? İşte merak edilenler… Acunn.com dokunulmazlık izle, acunn.com sms sıralaması izle Survivor dokunulmazlığı alan isim, elenen isim ile ilgili bilgiler haberimizde.

Survivor'da dokunulmazlık ile eleme  gecesi! İşte kazanan isim ve elenen aday...

Survivor’da son dokunulmazlık oyunu kazanan isim belli oldu! Zorlu yarışmada yeni bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Survivor 11 Haziran Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandıEleme aday çıkmak istemeyen Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can133. yeni ve son bölümde dokunulmazlık için kıyasıya rekabet ettiği görüldü. Dokunulmazlığı kazanan isim konseyi ve eleme adayı stresi yaşamayacaktı. İşte Survivor son bölüm dokunulmazlığı kazanan isim ve elenen isim...

Dokunulmazlık oyununu Survivor’da kim kazandı, konseyde elenen isim kim oldu?

TV8'in fenomen yarışması Survivor133. yeni ve son bölümüyle bu akşam ekranlara geldi.

İŞTE DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN İSİM

Dokunulmazlığı iki finalde Berkan ile karşılaşan Cemal Can kazandı. Cemal Can, eleme adaylığından çıktı.

İŞTE ELENEN İSİM...


Elenen isim yarın (12 Temmuz Pazar) günü belirlenecek. Canlı yayın olduğu için oyunlar uzun sürdü ve konsey birgün sonrasına ertelendi.