Survivor'da eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlığı kazanan takım... (16 Mayıs Cumartesi)

16 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu? TV8 ekranlarındaki Survivor 78. bölümde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ada konseyinde bir eleme adayı çıkarttı. Peki 16 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde çıkan eleme adayı ise herkesi şaşırttı! İşte 16 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı…
16 Mayıs 2020 21:32- Son Güncelleme - 16 Mayıs 2020 21:34
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020’nin 78. yeni ve son bölümünde Ünlüler Gönüllüler dokunulmazlık oyunu oynadı ve ada konseyinde eleme adayı çıkarttı. İzleyiciler ise, 16 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı araştırmalarına başladı. Dokunulmazlık oyunu sonrası ada konseyinde ismi en çok çıkan yarışmacı eleme adayı oldu. Peki ada konseyinde en çok kimin ismi yazıldı, eleme adayı kim oldu 16 Mayıs Cumartesi? Dokunulmazlığı alan takım Acunn.com ve diğer detaylar haberimizde!

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU, DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM...

Survivor’ın 78. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda mücadele verdi. Yarışmanın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı, mücadele öncesi kazanan takımın yemek ödülüne kavuşacağını da açıkladı. Yarışmacılar zorlu bir parkur sonunda atış yaptılar. Avantaj oyununu ise Gönüllüler kazandı. 

Son derece heyecanlı geçen ve zaman zaman gerginliklerin ve eğlenceli anların yaşandığı mücadelede final oyununa Ünlüler’den Aycan ve Gönüllüler’den Nisa çıktı. Nisa, mücadeleden galip ayrılarak dokunulmazlığı Gönüllüler Takımı’na getirdi.

Ada konseyinde eleme adayı olarak ise Mert ve Aycan'ın ism çıktı.