Survivor'da eleme adayları belli oldu! Sürpriz isim...

30 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 92. bölümde dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Peki, 30 Mayıs Cumartesi Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? TV8 Acunn.com Survivor 30 Mayıs ada konseyi izleyin. Ada konseyinde en çok kimin ismi yazıldı, eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…
30 Mayıs 2020 21:04- Son Güncelleme - 30 Mayıs 2020 21:13
Google news abonelik

TV8’in çok sevilen yarışması Survivor 2020 eleme adayları belli oldu. 30 Mayıs Cumartesi Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 92. bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı ve ardından ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Peki Survivor Cumartesi eleme adayı kim oldu dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 30 Mayıs Cumartesi Survivor ada konseyi canlı izleyin. Konseyde neler yaşandı, en çok kimin ismi yazıldı? İşte merak edilenler...

30 MAYIS CUMARTESİ SURVIVOR ELEME ADAYI KİM OLDU DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

TV8 ekranlarının ilgi odağı yarışması Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler, 30 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan programda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Finale haftalar kala heyecan giderek artarken, elenmek istemeyen ve takımlarının eksilmesini istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler’in dokunulmazlık mücadelesi nefesleri kesti.

Survivor’da bayram haftası eleme olmamıştı. Acun Ilıcalı, iki takımın dört dokunulmazlık oyunu oynayacağını açıklamıştı. Geçen hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmış, Yunus Emre ve Elif ise eleme adayı olarak çıkmıştı.

Belirlenen iki adayın ardından, Ünlüler bir aday daha çıkartmak istemezken, Gönüllüler ise finale az bir süre kala güç kaybetmek istemiyordu. Bu nedenle dokunulmazlık oyunu iki takım için de büyük önem taşıdı. Peki 30 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayı kimler oldu?

KAZANAN TAKIM VE ELEME ADAYI…

Survivor 2020’nin yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler, zorlu bir parkur mücadelesi verdi. Survivor’da geçtiğimiz hafta ilk dokunulmazlık oyununu 10-5 Gönüllüler kazandı ve eleme adayı Ünlüler Takımı’ndan Yunus Emre oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun da kazananı gönüllüler oldu. Konseyde ise yine Ünlüler Takımı’ndan birinin adı yazıldı ve en çok ismi çıkan Elif oldu.

Bugün akşam (30 Mayıs Cumartesi) oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 10-7 kazandı.

Üçüncü eleme adayı ise Aycan oldu. Yarın dördüncü dokunulmazlık oyununun ardından son eleme adayı belirlenecek ve adaya veda eden isim belli olacak.